Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Парното ми духа слабо нещо???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Парното ми духа слабо нещо???

    нешто слабичко ми духа кое може да е запушено и кое се сменя и каде се намира ако можете да ми дадете някъв съвет ще е супер?Благодаря ви предварително
    Fiat Stilo 1.9Mjet 150hp

    #2
    Термостата ти изправен ли е?

    Коментар


      #3
      Това "слабо духа" го разбирам по два начина:1. Ако не ти е изправен термостата колата сега надали стига повече от 60 градуса температура на антифриза и от там въздуха, който излиза от духалките не е достатъчно топъл. Като караш къде ти стои стрелката за температурата?2. Ако е запушен поленовият филтър (за въздуха в купето), намира се под пластмасов капак, отпред в дясно, под чистачката, ще го видиш, вентилатора не може да засмуче достатъчно въздух и от там струята не е достатъчно силна.Успех.
      Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
      Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

      Коментар


        #4
        според мен пък може да му е заминала плочката с резисторите. Слабо духа ми звучи като "слабо духа", а не като "не духа топло". Докато колегата не даде повече инфо, ние можем само да си гадаем, за предколедно....За начало бих пробвал всички степени дали работят, както и дали има промяна в силата при отворена и затворена клапа

        Коментар


          #5
          ogi28b написа:
          според мен пък може да му е заминала плочката с резисторите. Слабо духа ми звучи като "слабо духа", а не като "не духа топло". Докато колегата не даде повече инфо, ние можем само да си гадаем, за предколедно....За начало бих пробвал всички степени дали работят, както и дали има промяна в силата при отворена и затворена клапа
          Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
          Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

          Коментар


            #6
            стрелката ми стои малко под половината.иам едно на климатика МАХ това духа колкото на 4 пук аз мисля че трябва да е по силно..иначе за топло духа добре.Имам и друг случай ситрин като запаля за пурви пут имам някво виене там дето копчетата за климатика и след малко спира.Ще проверя термостата и поленовия филтер и ще пиша пак, но благодаря на всички за помоща
            Fiat Stilo 1.9Mjet 150hp

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                ок благодаря отново ще видя и двете и ще пиша пак какво стававесели празници на всички...
                Fiat Stilo 1.9Mjet 150hp

                Коментар


                  #9
                  Колега, мисля че ще имаш полза да погледнеш тази тема, ако случайно си я пропуснал, там има отговори на някои въпроси.Въпрос за работата на климатроникаТва дето вие, е едно малко вентилаторче, то работи абсолютно винаги при контакт, за да обдухва 1 датчик, от който зависи положението на клапата за топъл/студен въздух.

                  Коментар

                  Working...
                  X