Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Боя светло-син металик за браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Боя светло-син металик за браво

    Ще помоля някой колега със светло-синьо браво ако може да ми каже точно кода на боята, че ми я няма лепенката на багажника От къде да си взема боя и евентуално цени? Ще се пръска броня...
    Bravo(TM) HGT

    #2

    Коментар


      #3
      Interior car col.: 147 BLUE MATERIALДа се притеснявам ли, че пише интериор или си е точно това Ок, а от къде да си поръчам?
      Bravo(TM) HGT

      Коментар


        #4
        Сори, но това е цвета на тапицерията вътре в колата.
        Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

        Коментар


          #5
          Това е уникално шибан цвят за правене Моята е същия и имам за боядисване капачка на резервоара, но немога да намеря кой да ми направи Свали капачката на резервоара и иди в някой магазин където правят бои. Ако поръчаш по каталог няма да ти хареса резултата - понеже твоята боя е по-избеляла и ще дели много!Малко модерирах поста Ви, колега! Ако думата "боя" се пише "бой", не я пожелавам на никого. Боя 1 ед.ч. - Бои 1 мн.ч.Бой 1 л.ед.ч. - Боеве мн.ч.Модераторски екип fiat-bg.org
          Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

          Коментар


            #6
            Виж ми в гаража, ако цвета на пунтото ми е като на твоята ми кажи да ти кажа номера на цвета.
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар


              #7
              Не, не е този.Стандартният и супер масов светло-син металик, дето всяко 2-ро браво е такъв цвят А това за интериора не го разбрах, понеже никъде вътре в колата нямам синьо...Кажете в крайна сметка от къде да си купя боята?
              Bravo(TM) HGT

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  Ок, най-добре ще взема с мене капачката на резервоара. Но от къде да си купя боята?Колко гр. горе-долу ще отидат за бронята?
                  Bravo(TM) HGT

                  Коментар


                    #10
                    sikens са добри аз от там взимам....Последния път 300гр цял ляв калник малко от десния (задни на пунтото) и задната броня - 75лв боята заедно със всичките му там екстри дето дават още.От симеон я взех
                    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                    Коментар


                      #11
                      Какви са тея космически цени? На мен ми направиха около 200гр във флакон за спрей за 12 лв. И един хубав лак за 8 лв. пак спрей. Поне за мойта кола цвета се бъркаше от 8 други цвята и човека доста си игра
                      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                      Коментар


                        #12
                        Боята (металик) за Fiat е с цена м/у 80 и 180лв./л. в зависимост от производителя и търговеца. Това е съвсем нормално. Аз също пазарувам боя от Симеон и боядисвах Браво-то тая есен. Минималното количество боя, което можеш да купиш е 100мл. Естествено комплект: боя, разредител, лак и втвърдител. nasty, 300мл. за 2 калника и броня ми се вижда доста! Споделям го от личен опит, защото сам си боядисвам.За колегата от Козлодуй: имало там някакъв майстор-бояджия, който сам си бърка бои, продава, боядисва. Известен е! Разпитай!
                        Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

                        Коментар

                        Working...
                        X