Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Амортисьор - замръзва или какво му става

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Амортисьор - замръзва или какво му става

    Днес видях от какво ми хлопа пунтото на дупки - предния ляв амортисьор не помръдваше, натискам рязко колата не мръдва грам, все едно няма пружина а колелото е заварено за купето, а другите са наред като натискам.Освен това колата от към страната на този амортисьор стои надигната леко нагоре.Оправи се чак на обед като стана -1 градуса и минах 30 километра.Хора кажете моля ви какво да правя.Едно че е много некомфортно, така като мина през дупка имам чувството, че колата ще се разглоби.И се притеснявам така да не се разбие нещо по окачването.Как мислите дали е замръзнал или друго? Дали е за смяна? Преди месец в един сервиз им правиха някакъв шок тест и казаха, че били перфектни.
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    Хехе, моят проблем е, че се "разбръмча" по-сериозно... ама като почнаха студовете. Дори побърках Торнадо с въпроси... Ама кой да се сети, че всичко в тоя студ става на камък и тампоните на двигателя ми не са гумени ми.... едва ли не от дърво... Колега, като стопли - за поне цял ден да е осезаемо над 0-та - пак си виж амортисьора... до тогава - ша лопа
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #3
      И моите амортисьори се втвърдиха напоследък. Мисля си, че е вследствие от кучешкия студ
      I like my sugar with coffee and cream

      Коментар


        #4
        А има ли опастност нещо да се разбие като карам така?Ако го мина с пароструйката на ОМВ дали ще се оправи или може да стане по зле?
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар


          #5
          Аз се отчаях бат Stenli като разправя за бившето му Пунто и зимата. Като минел през някоя дупка и колата после оставала наклонена на една страна докато не се стопли Решил проблема с други амортесьори
          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

          Коментар


            #6
            хихи и при мен е така на една страна наклонено седи като повреден икарус
            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
            FIAT БРАВО 1.2 16v
            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

            Коментар


              #7
              Влиза вода и замръзва, за смяна е

              Коментар

              Working...
              X