Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автокаско ?!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автокаско ?!?

    Скоро си взех ФИАТ БРАВО 1.8 16V и се чудя къде да и направя авокаско. Някой да даде съвет къде е по-добре и колко ще ми излезе горе-долу ??? благодаря предварително.Колега тук се пише на кирилица!модераторски екип на fiat-bg.org
    Fiat Bravo GT

    #2
    какво е това тук се пише на кирилица, аз на талибански ли пиша ?!?!?!?!?!?
    Fiat Bravo GT

    Коментар


      #3
      аз правя в Армеецедин път ми се е налагало да взимам паривсичко стана бързо и точносумата е 6,9% от оценката на колататова е за оценки над 5000 леваако е под това, май стават 7,8%не я застраховай за много пари, защото застрахователите не са балами ще ти вземат паритено ако имаш щета няма да вземеш повече, отколкото ако си я застраховал на по-реална ценасамо ако я откраднат има смисъл, но това почти няма шанс да се случипримерно ако я застраховаш за 6000 ще платиш 414 леваако имаш гражданска при тях ти намалят 10%ако платиш еднократно ти правят още 5% отстъпка
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        sev написа:
        аз правя в Армеецедин път ми се е налагало да взимам паривсичко стана бързо и точносумата е 6,9% от оценката на колататова е за оценки над 5000 леваако е под това, май стават 7,8%не я застраховай за много пари, защото застрахователите не са балами ще ти вземат паритено ако имаш щета няма да вземеш повече, отколкото ако си я застраховал на по-реална ценасамо ако я откраднат има смисъл, но това почти няма шанс да се случипримерно ако я застраховаш за 6000 ще платиш 414 леваако имаш гражданска при тях ти намалят 10%ако платиш еднократно ти правят още 5% отстъпка
        И аз съм за Армеец, много коректни са
        BMW E90 320D
        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

        Коментар


          #5
          благодаря SEV !!! аз мисля да я застраховам за около 3000-3500, което ще рече около 273 лв., което ми се струва разумно, все пак колата е 10 годишна. благодаря отново.
          Fiat Bravo GT

          Коментар


            #6
            FabIIveTo написа:
            благодаря SEV !!! аз мисля да я застраховам за около 3000-3500, което ще рече около 273 лв., което ми се струва разумно, все пак колата е 10 годишна. благодаря отново.
            Под 4500 няма да искат да ти я застраховат. Моята Мареа ми я оцениха на 7000 лв., но имам познати и ми я застраховаха на 6500 лв., направих и гражданска там всичко платих кеш, каското ми излезе точно 404 лв. говорим за армеец.
            FIAT Marea 1.9TD/100

            Коментар


              #7
              Застраховката ми е в Булстрад за 5000лв за щети и 5500лв за кражба - около 290 лв. излезе, но съм трета година при тях, може нещо и отстъпка да има знам ли.
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                FabIIveTo написа:
                благодаря SEV !!! аз мисля да я застраховам за около 3000-3500, което ще рече около 273 лв., което ми се струва разумно, все пак колата е 10 годишна. благодаря отново.
                няма да стане на тия париимат си каталози и гледатпоне 4500-5000 ще е оценката
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  За застрахователите

                  Еми при мен ми я застраховаха за 7900 и 14 000 за щети мареа 2000 и сега ми изплатиха 7600 при положение че трябваше повече прави всички застраховки на едно место и чукай на дърво а излезе ми 650 кинта ама нали виждаш горната сума трябваше да е 9000 колата не става затова сваляй но не прекалено че после да не се чудиш защо за 100 кинта да те е яд
                  Фиат Мареа WEEKEND 1.9 105 ps HLX
                  В дупница са колите

                  Коментар

                  Working...
                  X