Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не ми светят стоповете!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не ми светят стоповете!!!

    Здравейте на всички.От един месец имам Фиат Пунто 1.2mpi, 75коня, края на 95-та.Та туй Пунто ми напрай ебати мизерията НЯМАМ СТОПОВЕ, като натисна спирачка и ... нищо не свети, а имам габарити отзад.Да отбележа, че имам и трети стоп. Пробвах с крушките, фасунките и сичко там по стоповете, ама на, нищо!!! Има някаква букса на педала н аспирачката да неби той да има неква роля в целия филм!!!???? Моля ви помогнете с някоя идейка , предварително БЛАГОДАРЯ и дано не се налага да коментираме повреди в тоз форум ми само да се хвалим. Лека и без аварийна на всички!Темата е преместена в правилния раздел.Модераторски екип fiat-bg.org
    Fiat Punto

    #2
    Re: Не ми светят стоповете!!!

    venelinac написа:
    Здравейте на всички.От един месец имам Фиат Пунто 1.2mpi, 75коня, края на 95-та.Та туй Пунто ми напрай ебати мизерията НЯМАМ СТОПОВЕ, като натисна спирачка и ... нищо не свети, а имам габарити отзад.Да отбележа, че имам и трети стоп. Пробвах с крушките, фасунките и сичко там по стоповете, ама на, нищо!!! Има някаква букса на педала н аспирачката да неби той да има неква роля в целия филм!!!???? Моля ви помогнете с някоя идейка , предварително БЛАГОДАРЯ и дано не се налага да коментираме повреди в тоз форум ми само да се хвалим. Лека и без аварийна на всички!
    точно тази "букса " на педала на спирачката е за стоп машинката която най вероятно се е повредила 15-тина лева май струва и си ОК
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Re: Не ми светят стоповете!!!

      venelinac написа:
      Здравейте на всички.От един месец имам Фиат Пунто 1.2mpi, 75коня, края на 95-та.Та туй Пунто ми напрай ебати мизерията НЯМАМ СТОПОВЕ, като натисна спирачка и ... нищо не свети, а имам габарити отзад.Да отбележа, че имам и трети стоп. Пробвах с крушките, фасунките и сичко там по стоповете, ама на, нищо!!! Има някаква букса на педала н аспирачката да неби той да има неква роля в целия филм!!!???? Моля ви помогнете с някоя идейка , предварително БЛАГОДАРЯ и дано не се налага да коментираме повреди в тоз форум ми само да се хвалим. Лека и без аварийна на всички!Темата е преместена в правилния раздел.Модераторски екип fiat-bg.org
      не знам аз съм с Типо 95-та и от време на време ми отказват и двата стопа,докато самия габарит си работи,но така една,две мин. максимум и си светват сами .... мисля тия дни ако е по-меко времето да ги сваля стоповете и да видя дали случайно не е клеясала някоя букса и от време на време да ги прави тия мизерий

      Коментар


        #4
        Re: Не ми светят стоповете!!!

        stef написа:
        точно тази "букса " на педала на спирачката е за стоп машинката която най вероятно се е повредила 15-тина лева май струва и си ОК
        И аз мисля, че проблемите ви са в тези "стоп-ключета". Лесно се проверява дали са те... откачате буксата към тях и с една тел давате на късо и гледате дали светват стоповете... ако да, значи имате проблем с това ключе (машинка). Сега вече отделен е въпроса, че и на тези ключета може да се направи опит за интервенция с цел отстраняване на проблема.
        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
        --- в сърцето завинаги... ---
        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

        Коментар


          #5
          от стоп машинката е със сигурност колега.на мен ми правеше на старата кола(Типо)този номер ту светне ту не,имаше едно положение на педала където свете но като натисниш да хванат спирачките няма стопове.сменя се лесно откачаш буксата завърташ машинката като при крушките и става към 15 лева е.между другото много афиф работа са тея машинки направени са вътре се едно е детска играчка успех
          Fiat Marea Weekend ELX 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            Благодаря ви добри хора!) :D точно туй се оказа проблема/със стоп машинката де/, много мерси!!!
            Fiat Punto

            Коментар

            Working...
            X