Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с разхода на фиат типо 1.4 карбуратор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с разхода на фиат типо 1.4 карбуратор

    Здравейте колеги имам проблем.Карам Фиат типо 1.4 карбуратор 90г. Незнайно защо ми се вдигна разхода на типото от 10/100 газ сега е около 25/100.Моля посаветвайте ме какво да направя при кой газаджия да отида и тн.Имам и друг проблем, много ми боксува съединителя ако някои знае колко пари горе долу излиза смяната да сподели и в кои сервиз да отида.Благодаря предварително.

    #2
    Разхода може да ти е именно заради буксуващия съеденител. Самия диск е около 40лв (зависи от марката), смяната ~50лв.
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    Коментар


      #3
      Re: Проблем с разхода на фиат типо 1.4 карбуратор

      spirtomero написа:
      Здравейте колеги имам проблем.Карам Фиат типо 1.4 карбуратор 90г. Незнайно защо ми се вдигна разхода на типото от 10/100 газ сега е около 25/100.Моля посаветвайте ме какво да направя при кой газаджия да отида и тн.Имам и друг проблем, много ми боксува съединителя ако някои знае колко пари горе долу излиза смяната да сподели и в кои сервиз да отида.Благодаря предварително.
      Аз като чуя такъв разход започвам да си представям как от ауспуха тече неизгоряло гориво.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Това е само на газ, на бензин ми дава около 10 градско но с мноо юркане.А ина4е от ауспуха не тече гориво.

        Коментар

        Working...
        X