Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Копче за степените на вентилатора за парното за Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Копче за степените на вентилатора за парното за Браво

    Развали ми се копчето за степените на вентилатора за парното.Работеше само на втора степен, а духаше все едно е на четвърта, но сега отказа на цялознам, че трябва да се свали централната конзола за да се изкара, но то пак седи скритоНякой, ако знае как се вади да сподели , че без парно си е**ло мамата в този студколата е браво 1,4 с клима.
    bravo 1.4 12v -11.1996 Калпав модел другпьт........
    aveo 1.4 16v -2008

    #2
    като махнеш самото копченце чрез дърпане отдолу трябва да има болтчета. аз лично си мисля, че може и да не е в него проблема, ама да видим...
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      в началото и аз си мислех че проблема не е от него, но взе да се върти по трудно, да заяжда, като го натисна на вътре започва да духа и като го пусна спира.
      bravo 1.4 12v -11.1996 Калпав модел другпьт........
      aveo 1.4 16v -2008

      Коментар


        #4
        имах същия гаден проблем, сваля се почти цялата конзола и пак доста трудно се отвива копчето.аз лично я закарах на ел.техник и само гледах, моето не подлежеше на ремонт, беше се стопило. 40 лева в Динекспрес за ново/щото никъде не намерих/плюс 5 лева работа
        Renault Laguna 1,9 dci 2002

        Коментар


          #5
          значи като махна конзолата от този ключ стърчи само една пръчка на която се слага връткатаотгоре и отдолу има много малки дупки и не може да се бръкне, как ли не пробвах направо си счупих пръститеебаси и гадното място дето е мамка му, я някой колега от бургас да каже къде да отида да ми го свалят,
          bravo 1.4 12v -11.1996 Калпав модел другпьт........
          aveo 1.4 16v -2008

          Коментар


            #6
            Сваля се с пиниз, трябва ти някой с тънки пръсти. Държи се на две малки болтчета. Мисля, че свалях пепелника и запалката.. И аз си изподрах пръстите ама какво да се прави. В сервиз едва ли някой ще се навие да ти го смени, а най-много да ти счупи още нешо. Аз в събота ходих на стенд за настройка на фаровете и оня полуидиот освен, че нищо не е направил май е счупил врътката за настройка.. Самото ключе май не подлежи на ремонт. На мойто беше нагоряла клемата за първата степен и от там не бачкаше на нито една степен.
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              мисля че ще ти е по лесно през жабката но нищо не виждаш
              Renault Laguna 1,9 dci 2002

              Коментар


                #8
                ок благодаря ви за съветите ,утре ще пробвам пак
                bravo 1.4 12v -11.1996 Калпав модел другпьт........
                aveo 1.4 16v -2008

                Коментар

                Working...
                X