Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разход на Фиат Брава 1,6 103коня

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    somebody написа:
    Извънградско, зависи как караш, при скорост над 110-120 разхода ми е чувствително по-нисък.
    И според мен колегата somebody нещо се е объркал?! От преки наблюдения на моята фиатка в диапазона 100-120 км/ч на извънградско и 5-та предавка разхода е най-нисък!
    BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
    Среден разход на газ

    Коментар


      #17
      masterkar написа:
      somebody написа:
      Извънградско, зависи как караш, при скорост над 110-120 разхода ми е чувствително по-нисък.
      И според мен колегата somebody нещо се е объркал?! От преки наблюдения на моята фиатка в диапазона 100-120 км/ч на извънградско и 5-та предавка разхода е най-нисък!
      ... явно !колежката! не издребнява за позициите под/над...
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар


        #18
        Sandeto написа:
        masterkar написа:
        somebody написа:
        Извънградско, зависи как караш, при скорост над 110-120 разхода ми е чувствително по-нисък.
        И според мен колегата somebody нещо се е объркал?! От преки наблюдения на моята фиатка в диапазона 100-120 км/ч на извънградско и 5-та предавка разхода е най-нисък!
        ... явно !колежката! не издребнява за позициите под/над...
        Да, явно е колежка... :D
        somebody написа:
        Аз съм жена, шофирам вече 16 години, активно от 10 години, но истината е, че като видя жена шофьор, винаги си имам нещо на ум - да ме прощават всички колежки, нищо лошо не искам да кажа, но фактите са си факти.
        BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
        Среден разход на газ

        Коментар

        Working...
        X