Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблеми с Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблеми с Брава

    Здравейте Фиат-маниаци!Наскоро си купих ФИАТ Брава 1.4 12V и както си е редно веднага я обслужих. Вчера обаче внезапно се появи много неприятен проблем. Изведнъж от двигателя започна да се чува режещ шум, сякаш нещу му пречи. Колкото по-голяма е скоростта, толкова по-силен е шума, все едно всеки момент нещо в него ще се прекърши. Монтьорът ми даде час чак за другата седмица, но аз се чудя какво може да се е случило. Някакви идеи? СветльоТемата е за консултации.Модераторски екип на fiat-bg.org.

    #2
    Re: Проблеми с Брава

    Ако караш с 80 и изключиш от скорост пак ли се чува?
    Fiat Stilo 1.8 16V

    Коментар


      #3
      Колега, напиши в търсачката "12v" да видиш каква е лудница, стига да имаш време да четеш. Може би това е двигателя, за който е писано най - много. Само в раздел "Консултации" излизат над 270 теми.
      M-Benz E 250 TD 150hp
      M-Benz 200d 75 hp
      Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

      Коментар


        #4
        на моята брава 1.4 12калпана така правеше сутрин като я запаля ронеше страшно много след като загрее спира да рони утидох на маистор смениха ми гарнитурата на генерацията и шумът изчезна

        Коментар


          #5
          аа колега ако загрее колата и продължава да рони само аксиалниа лагер е

          Коментар


            #6
            Проблема ми прилича да е в скоростната кутия. Маслото сменял ли си? П.С. Не е и аксиален лагер.Тои може да свири само при натиснат съединител, ако е разбит разбира се.
            O.E.Motorsport

            Коментар

            Working...
            X