Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на ангренажен ремък и ролка!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на ангренажен ремък и ролка!

    Някой да каже ориентировъчна цена за смяната на ремъка и ролката?В "ТиН кар" Люлин ги взех за ремък (21) + ролка (12 = 149лв - отстъпка за форумци(10%)= 134лв.

    #2
    Ако е комплекта само с едната ролка цената и ми се вижда височка, а инъче за работата под 50тачка малко хора биха се захванали, но зависи кой сервиз къде се намира и колко работа имат - на по-малките гаражни - може и някой да се навие за по-малко пари да ти го смени (но в София - незнам). Каквати е колата, че само 1 ролка се сменя? ... или ти казаха, че паразитната не е важна и е в добро състояние?
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    Коментар


      #3
      Аз в магазина питах за ангренажен ремък и ролки и те ми казаха, че на 1.4 12V е една ролката! В едно квартално(Люлинско) сервизче ми ги смениха за 60лв. (като първоначално ми казаха 50лв и след смяната 60лв. без много аргументи!)

      Коментар


        #4
        Смяната на ангренажен ремък на 1.4 става за около 15-20 мин., 30-40 лв. за труд е добра цена, другия път да знаеш
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          В това включваш и ролката ли?

          Коментар


            #6
            130 лв ролка? Нещо много ми се струват. Провери ли на Стамболийски?Иначе труда наистина върви окол 30лв за квартален сервиз, при нас има един, писал съм го в сервизи/магазини,толкова взима. Ролка за типо е 13 лв, що за браво да е 130?
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              GTipo написа:
              130 лв ролка? Нещо много ми се струват. Провери ли на Стамболийски?Иначе труда наистина върви окол 30лв за квартален сервиз, при нас има един, писал съм го в сервизи/магазини,толкова взима. Ролка за типо е 13 лв, що за браво да е 130?
              Доста се различават с ролката на Типо-то. Не, че това оправдава високата и цена, но си е толкова навсякъде, не са го излъгали.
              Fiat Marea 1.8i 16V
              Fiat Tipo 1.4i 8V
              Fiat Punto 1.6i 8V
              www.italauto-bg.net/forum/

              Коментар


                #8
                GTipo написа:
                130 лв ролка? Нещо много ми се струват. Провери ли на Стамболийски?Иначе труда наистина върви окол 30лв за квартален сервиз, при нас има един, писал съм го в сервизи/магазини,толкова взима. Ролка за типо е 13 лв, що за браво да е 130?
                Тази ролка е самообтяжна, малко по-специална и би трябвало да е само оригинална - виж снимка в сайта ми, с ориг. номер 7782192

                Коментар


                  #9
                  Имаше и неоригиналана и разликата беше около 20 лв. мисля, че не си заслужава! За 20лв. тъй като наскоро правих ремонт на скоростна кутия и съединител и се изръсих с около 1000лв., така че по-добре 20лв. повече отколкото 1500 за ремонт на двигател!

                  Коментар


                    #10
                    а някои може ли да ми даде информация за bravo GT 1.8 16V. Гледах из форума ама не видях никаде да пише за 1.8
                    Fiat Bravo GT

                    Коментар


                      #11
                      онзи ден сменях на Синята птица ремък, ролка, масло и филтър и въздушен филтър... за труд ми взеха 50 пари... бях говорил за 30 лв. с чорбаджията само за ангренажа и ролката... калфата каза 50 пари за всичко... нищо не казах, ама ме загубиха като клиент...п.п. за Пунтьо от Евро 07 взех една ролка за 8 лв. и нещо и ремък за 20 лв. и нещо... колко да ги търкалям - 30 - 40 хиляди километра? марката им беше... не помня - казаха че са немски уж...търсих ролка Бреда - казаха че са вносители и че нямат и не внасят вече
                      Fiat Punto 1.1-Синята птица
                      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                      Коментар

                      Working...
                      X