Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монтаж на Ксенон на фарове с лупи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Монтаж на Ксенон на фарове с лупи

    Здравеите след дълго четене из форума стигнах до решението да си сложа ксенон на Бравото.Сега по същество въпросът ми е знае ли някои колко трябва да е дължината на крушката за монтаж на фар с лупа (моите са от мареа),защото според мен те са стандартизирани но да не забравяме ,че все пак идват от КИТАИ.И дали някои има впечатления от този комплектhttp://www.xenonbg.net/index.php?Pro...9-BF8397DAFA22
    На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

    #2
    Tози не е мн добър...Онзи ден сложихме на една мареа с лупи и няма никакъв провлен..При нас обаче е 250 с монтаж и 1 г гаранция

    Коментар


      #3
      колега, наистина много дразниш с тези реклами! пусни си 1 банер най-отгоре и си рекламирай, ама така по постовете... поне на ЛС да беше, а то....

      Коментар


        #4
        ogi28b написа:
        пусни си 1 банер най-отгоре и си рекламирай
        Aз квото трябва съм направил ..Има си тема http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=20615 ... Кво лошо има да си предложа услугите на човека като не е разгледал всички раздели на форума...Той пита аз му казвам и му предлагам той сам ще си направи преценка ...П.С. Тема си има и смятам че не съм направил нищо лошо в това че съм казал какво съм направил

        Коментар


          #5
          От този комплект точно нямам впечатления но всичко е стандартно и се монтира със затворени очи. Или поне след първия път. Няма от какво да се притесняваш. Ако възникне проблем пиши.
          Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
          2000г.
          Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

          Коментар


            #6
            благодара ще пиша при развитие
            На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

            Коментар


              #7
              Sparco_Racing написа:
              Tози не е мн добър...Онзи ден сложихме на една мареа с лупи и няма никакъв провлен..При нас обаче е 250 с монтаж и 1 г гаранция
              сори колега, но не спазваш правилата
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                Айде стига с тезни реплики "този не е много добър, аз предлагам по-качествен" Аз пък продавам заводски ксенон 1400лв, твоя по-добър ли ще е?!? Според мен всички тези ксенони (180-220лв) са с едно и също качество. Въпроса е кой на какви цени ще ги вземе и колко ще се наяде. Една крушка Филипс за ксенонов фар на Пасат 2007г струва 184,30лв -> Пожелавам на хората които са си сложили ксенони да нямат проблеми с него. Виждам вече, че се предлагат резервни стартери и крушки на приемливи цени.
                Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                Коментар


                  #9
                  Еха ма какво ви става 2 теми чета 1 се кара на друг що е написал като него отговор после друг пише нещо и всички с/у него.Дайте го по спокойно...По темата пиши при развитие и качи снимки..най-добре снимай сега как ти свети с лупите и после със ксенона как е.Да видим разликата
                  Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                  Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                  Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                  Коментар


                    #10
                    Мога само да кажа, че ксеноновата крушка е дебела 9.1мм (поне моя комплект), а халогенната Осрам Силвърстар - 8.5мм. При мен се наложи да пиля отвора, за да сложа ксеноновата крушка. Нито на късите влизаше, нито на дълги. Колата е удряна и двата фара бяха различни и никъде не влизаха крушките. При други Брави със същия комплект е нямало проблеми. А иди разбери има ли стандарти изобщо. Все ми се върти из главата, че ксеноновата крушка беше някъде около 45мм дълга, т.е. частта от там където ляга до края и.
                    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                    Коментар


                      #11
                      nasty написа:
                      Еха ма какво ви става 2 теми чета 1 се кара на друг що е написал като него отговор после друг пише нещо и всички с/у него.Дайте го по спокойно...По темата пиши при развитие и качи снимки..най-добре снимай сега как ти свети с лупите и после със ксенона как е.Да видим разликата
                      Точно така ще направя но може би ще имам време чак след нова година да го монтирам
                      На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

                      Коментар


                        #12
                        Re: Монтаж на Ксенон на фарове с лупи

                        PATSO85 написа:
                        Здравеите след дълго четене из форума стигнах до решението да си сложа ксенон на Бравото.Сега по същество въпросът ми е знае ли някои колко трябва да е дължината на крушката за монтаж на фар с лупа (моите са от мареа),защото според мен те са стандартизирани но да не забравяме ,че все пак идват от КИТАИ.И дали някои има впечатления от този комплектhttp://www.xenonbg.net/index.php?Pro...9-BF8397DAFA22
                        Дължината на ксеноновата крушка (Н1) е до 50mm. Няма абсолютно никакъв проблем с монтажа. Дълбочината на лупата е по-голяма. Ефекта е много по-добър от този на фарове без лупи.
                        Fiat Marea 1.8i 16V
                        Fiat Tipo 1.4i 8V
                        Fiat Punto 1.6i 8V
                        www.italauto-bg.net/forum/

                        Коментар

                        Working...
                        X