Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Купе и биксенон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Купе и биксенон

    Яко съм се надъхал за биксенон на Купенцето и респективно колкото повече се осведомявам толкова повече въпроси възникват.Та да си ги споделя с вас.Четох по западни форуми,че при инсталация на ксенонов кит има вероятност да ти се стопи моторчето за регулиране на потока светлина.Е,оти така се питам аз?
    I like my sugar with coffee and cream

    #2
    Re: Фиат Купе и биксенон

    karpachev написа:
    Яко съм се надъхал за биксенон на Купенцето и респективно колкото повече се осведомявам толкова повече въпроси възникват.Та да си ги споделя с вас.Четох по западни форуми,че при инсталация на ксенонов кит има вероятност да ти се стопи моторчето за регулиране на потока светлина.Е,оти така се питам аз?
    За пръв път чувам за такава опасност
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #3
      Грешка на езика.Не че се стапя а по скоро дефектира чипа който го управлява не съм вещ не ми се смейте
      I like my sugar with coffee and cream

      Коментар


        #4
        А и знаеш ли че ако нямаш пръскалки на фаровете при 1 снеговалеж снега се натрупва по стъклото и не се топи Иначе си е супер като идея Колегите да кажат има ли купето пръскалки на коя модификация ала бала Аз на пунтото мога да сложа ,ама и ако си намеря и броня от ГТ (те са с пръскалки) и ако става лесно да се направи да се пръска от лостчето и става приказка.
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар

        Working...
        X