Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колан на Fiat Punto 2002г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колан на Fiat Punto 2002г.

    Здравейте, искам да ви помоля за помощ. Имам Фиат Пунто на което предния ляв колан е развален. По принцип се влачеше и не искаше да се прибере до край след като го разкопчея, но от около месец е блокирал и не иска да мръдне на никъде (стана като на жигули). Колата ми има преден ляв AirBag, който си е на мястото(проверяван е с компютър). Исках да го сменя с нов който има пиропатрон но ми казаха че струва 610лв. Въпроса ми е мога ли да си сложа колан който е от друг Фиат(кой са Фиатовете с такива колани като на моя) и мога ли да сложа колан който е без пиропатрон, така че ако някой ден се отвори AirBag да не стане някой фал. От два месеца търся такова Пунто по моргите във Варна и Пловдив и няма никаде, а и ако намеря в някоя морга то ще е блъснато, следователно няма пиропатрон на колана.Ако някой има някаква идея моля да ми помогне, все пак този колан може някой ден да ми спаси живота.
    Временно карам Punto докато събера пари за Ferrari

    #2
    Аз само да вметна, ако някой намери такова пунто по моргите (2002 година) в района около София ще съм много благодарен, че и мен ме интересуват някои козметично джади.
    FIAT Nuova Punto 1.2 8V
    FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
    ...and justice for all

    Коментар

    Working...
    X