Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

На таблото ми свети лапма СТОП

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    На таблото ми свети лапма СТОП

    На отбелязаното място на снимката ми свети стоп. Това ми се случва за първи път откъде може да е проблема някой, ако знае нека пише. Благодаря на всички предварително.
    Прикачени файлове
    Fiat Stilo 1.9Mjet 150hp

    #2
    Изгоряла ти е дясната СТОП светлина.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      днес забелязах че като натисна спирачка тогава светка?!?!Значи сигурно са накладки дали??Щото като ги гледах преди ч седмица имаше бая феродо!?!?Пак за една седмица да свършат?
      Fiat Stilo 1.9Mjet 150hp

      Коментар


        #4
        не е бе човек, вече ти отговориха кратко ясно и точно. просто когато е натиснат педала, а няма протичащ ток, вследствие на изгоряла лампа, тогава светва чека, а когато не си натиснал педала, няма как да светне, защото към лампата няма +12 изгоряла ти е стоп светлината вдясно свали лявата да видиш че и отляво ще ти светне

        Коментар


          #5
          стоповете всичките ми светят.това са предни накладки...смених ги всичките и спря да свтне.вече да знаете....
          Fiat Stilo 1.9Mjet 150hp

          Коментар


            #6
            Луд умора нямал, но нищо. На мен също ми светеше надпис стоп. Коригирах проблема с 2 нови крушки с двойни светлини. Оказа се, че старите са изгоряли много тарикатски - като друсна в някоя дупка - жичката прави контакт и свети, като друсна - обратно, пак не прави контакт и предупредителната лампа светва... Накрая разглобих и 2та стопа и прегледах крушките подробно И 2те бяха за смяна ...
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #7
              Стопове. И на мен ми светеше - смених крушките и ОК.
              Fiat Brava 1.6
              Дядо Коледа - директно от Лапландия http://vbox7.com/play:93526954
              Дядо Коледа - мерки за безопасност http://vbox7.com/play:488dccf8

              Коментар


                #8
                Skyleca написа:
                стоповете всичките ми светят.това са предни накладки...смених ги всичките и спря да свтне.вече да знаете....
                Нищо общо няма между светенето на стоповете и предните накладки. Колкото са се оправили от смяната на накладките, толкова щяха да се повлияят и от смяна на ангренажен ремък например.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар

                Working...
                X