Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Рамо задна чистачка на Браво драска по стъклото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Рамо задна чистачка на Браво драска по стъклото

    Рамото е усукано надлъжно по часовниковата стрела, като се гледа от оста на моторчето към върха на чистачката.Резултата е, че като се движи нагоре, пластините които придържат гуменото перо се допират по стъклото и го драскат.пробвах да извъртя цялата система като подложих втулки по два от болтовете държащи моторчето, но почти без резултат.Някой да е решавал ли е този проблем ?

    #2
    Този проблем е масов и няма как след 10 години работа тази пластмаса да не се износи малко или много. Единственото решение е смяна с нова,но тя пък ще е скъпа, а и не зная дали изобщо се продават някъде. Аз пробвах да реша проблема с по високо перо, но нищо не стана. Резултата беше че горната част на рамото ми опира в спойлера и в същата тази горна част не чисти добре.
    Bravo HGT 2001

    Коментар


      #3
      v_a_c_h_o_o написа:
      Този проблем е масов и няма как след 10 години работа тази пластмаса да не се износи малко или много. Единственото решение е смяна с нова,но тя пък ще е скъпа, а и не зная дали изобщо се продават някъде. Аз пробвах да реша проблема с по високо перо, но нищо не стана. Резултата беше че горната част на рамото ми опира в спойлера и в същата тази горна част не чисти добре.
      да с по-високото перо и аз пробвах и забелязах проблема със опирането в спойлера, но интересното е , че в момента е с нормално перо и пак опира малко в спойлера в една тема четох че има такива пера в axm-auto.com но след доста търсене там и по EPER не се намери нищо мислех, че може някой успешно да е "присаждал" рамо на чистачка от друга марка авотмобил Ако някой е успял или е виждал нека да сподели !!!!!

      Коментар


        #4
        Колеги продава се цялото рамо. Цената май е около 30 лв.
        FIAT Bravo JTD GT '99

        Коментар

        Working...
        X