Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скъсано жило на съединител на FIAT MAREA WEEKEND-СПЕШНО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Скъсано жило на съединител на FIAT MAREA WEEKEND-СПЕШНО

    ПРЕДИ МАЛКО МИ СЕ СКЪСА ЖИЛОТО НА СЪЕДИНИТЕЛЯ.ОТ СКОРО ИМАМ MAREA-ТА И НЕ САМ СМЕНЯЛ.ДАЙТЕ ИДЕЯ КАК СТАВА А АКО МОЙЕ НЯКЯКВА ХЕМИЧКА.ПРАВИ ЛИ СЕ НЯКВО РЕГУЛИРАНЕ.МОЛЯ ПО-БАРЗО 4Е КОЛАТА МИ ТРЯБВА.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
    I az ve4e sam v semeistvoto na FIAT

    #2
    В магазина по каталог си го взимаш и ти го сменят нищо сериозно не е мисля.Само имаше една част дето изпада като се скъса жилото и е добре да си я вземеш.поне така е на пунто като ми се скъса моето жило.
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      ако е дизелова никак не е приятна смяната.
      FIAT Marea 1.9TD/100

      Коментар


        #4
        Работата е там, че само по каталог нищо не можеш да купиш - аз се връщах три пъти да сменям накладките в магазина, уж гледани по каталог, а когато сменях задните, майсторът ми демонтира целия механизъм и с него на място преровихме всичките налични видове накладки, докато уцелим тези, който ни трябват. Така че - със старата част, ако е възможно, и на място се избира и купува всичко.
        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

        Коментар


          #5
          Двигателят е 1,6 16V
          I az ve4e sam v semeistvoto na FIAT

          Коментар


            #6
            Колега, на моя двигател по каталог има две дължини на жилото. Най-добре го вземи и го премери в магазина, че после е голяма разправия.
            Alfa 159 SW 2.4 Ti
            Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
            "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

            Коментар


              #7
              Да и аз потвърждавам - даже и в e-per за един и същ двигател излизат двете жила. Гледал съм и за 1.4 и за 1.6. Аз съм с по-дългото. До сега не съм го късал, само го напълних с масло да върви леко.
              Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
              Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

              Коментар

              Working...
              X