Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лагер върху лагер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лагер върху лагер

    много ло6о не6то стана с моито браво (((на 4ти цилиндър лагер върху лагер (((((((((ония там в сервиза ми казаха 4е 6тяло да мине без шлаифане на вала (не бил надран) само 70 лв за биелни лагери има ли смисълСпазвай моля те правилата на форума "не6то", "4е"...МодерираноМодераторски екип на fiat-bg.org
    bravo 2.0 20v turbo

    #2
    Re: Лагер върху лагер

    safsda написа:
    много ло6о не6то стана с моито браво (((на 4ти цилиндър лагер върху лагер (((((((((ония там в сервиза ми казаха 4е 6тяло да мине без шлаифане на вала (не бил надран) само 70 лв за биелни лагери има ли смисълСпазвай моля те правилата на форума "не6то", "4е"...МодерираноМодераторски екип на fiat-bg.org
    има разбира се щом няма надрано по вала и си е на стандартен размер много ясно, че само лагери без вал да шлайфаш.
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Re: Лагер върху лагер

      stef написа:
      safsda написа:
      много ло6о не6то стана с моито браво (((на 4ти цилиндър лагер върху лагер (((((((((ония там в сервиза ми казаха 4е 6тяло да мине без шлаифане на вала (не бил надран) само 70 лв за биелни лагери има ли смисълСпазвай моля те правилата на форума "не6то", "4е"...МодерираноМодераторски екип на fiat-bg.org
      има разбира се щом няма надрано по вала и си е на стандартен размер много ясно, че само лагери без вал да шлайфаш.
      но за твое успокоение ги накарай да ти премерят вала.
      FIAT Marea 1.9TD/100

      Коментар


        #4
        ре

        При меренето на вала всичко било в допустимите норми колата вече си е в мене от днеска зглобена засега работи ) ама имам чувството че ДВГ работи някак си по друг на4ин . Дано да изкара ...............
        bravo 2.0 20v turbo

        Коментар


          #5
          Здравей колега, не искам да те плаша, но в такива случаи след замерването на коляновия вал, задължително се мери и леглото на лагера в блока или в биелата, тъй като не си написал какъв лагер е превъртял. В 100 % от случаите които съм имал, леглото се деформира и задължително трябва да се мине на Бор-щанга. В противен случай лагера няма натяг в леглото и съвсем скоро ще повлече отново. Би ли написал кой е този сервиз.Лек и успешен ден.

          Коментар


            #6
            За да се качат черупките една върху друга,трябва да има място-или от шийката на вала,или от леглото на лагера.Друг вариант няма.Превъртял е биелен лагер предполагам.
            FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

            Коментар


              #7
              Само за статистиката ,но второ Браво 2,0 във форума хвърля кърпа ,а колега преди време ме пита защо съм решил ,че точно този двигател на Фиат е най лош.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                РЕ

                колега от квартала има няколко коли такива уж бегачки имам едно пример4е 2 астри 16в с лагер върху лагер рено 11 турбо и некакви други (така че не е в 2.0 20в вината ами можеби в шофиорите) сервиза в които беше се намира в сухата река ама как се казва не съм се загледал
                bravo 2.0 20v turbo

                Коментар


                  #9
                  ре

                  след поредния ден в сервиза заради странния шум ( пак в същия сервиз). След смяна на 3те външни ролки и ремъци ве4е звука си е същия поне така си мисляСамо информативно за работата и 4астите ми взеха 330 лв в границите ли е или не
                  bravo 2.0 20v turbo

                  Коментар


                    #10
                    ???

                    Мерси Много
                    bravo 2.0 20v turbo

                    Коментар

                    Working...
                    X