Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Темата за халогените...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Темата за халогените...

    Здравейте фенове на фиат!Темата за халогените...Относно мнението на оги28б...Благодарq за сажетите,наистина ми помогнаха...Но както казжа6,но колата нqма фабри4ни халогени а са слагани допалнително,имат и лампи...Но бутон ,нqма никаде и скрит не намирам...Разглобих единиq халоген и до него не иджа никакжо напрейение,какжото и да пускам от нали4ните бутони...Под другиq халоген ,намерих нqкакжи стар4а6ти йици ,но и по тqх не иджа захранжане,но нqкаде е прекаснато или просто са ги монтирали и не са работили...??6те трqбжа да отида на канал или при нqкои маистор да проследи ситемата,дали жаоб6те има и реле и.т.н.... Имам проблем с халогените на фиат мареа 1.9 тд не мога да ги пусна?Бушоните са здрави,но имам колата от скоро и не разбирам......Ако можете помогнете?Работят габаритите, късите и дългите светлини също.В средата на таблото има един бутон с които се включва задното габаритче за мъгла,и то работи!С този бутон ли се пускат халогените и въобще откъде се пускат?Благодаря предварително!Модерирано-1.12. Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    здравей, да започнем с това че трябва да си поне на габарити за да ги пуснеш? иначе повреда в релето, лоши контакти по буксите, та дори и изгорели лампи , са възможни варианти. Дай повече инфо: задните работят ли? Къси, дълги, нормални ли са, лампичката на копчето за халогени светва ли ?

    Коментар


      #3
      Уфф..трудно ти прочетох поста..халогени, халогени, халогени предни задни ..странични...ама не става ясно за кои модел Фиат???

      Коментар


        #4
        колега, пускането на няколко теми една след друга, с едно и също съдържание, не се толерира. Дадох ти отговор чрез ЛС, по-нататъшното изследване и разрешаване на проблема нека да става само в едната тема, за да е всичко на едно място. Като проучиш това за което ти писах, пиши за резултатите, за да можем да ти помогнем.ред.: аааа да, обясненията които ти дадох са за браво/брава/мареа, мисля че в другата тема беше написал че си с мареа тд100

        Коментар


          #5
          аз също му отговорих на ЛС след като ми каза каква му е колата..макар трудно да разбрах какъв точно му е проблема..

          Коментар


            #6
            Прублема да не е броня с халогени на кола без такива?
            TD_100, че е кръгло число.

            Коментар

            Working...
            X