Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лампа за маслото на Типо-проблем!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лампа за маслото на Типо-проблем!

    Здравейте,колеги!От скоро се появи проблем с лампата на маслото.Колата е Типо 1.6 моно/на сина,който не е в БГ/,а именно:като дам на контакт лампата някога свети,някога-не.Маслото е сменено с филтъра,разбира се,преди 1000 км.И преди смяната го имаше проблема.Аз си мисля,че причината е в датчика,но чакам вашето компетентно мнение преди да предприема нещо.Благодаря предварително!
    PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
    Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

    #2
    Re: Лампа за маслото на Типо-проблем!

    От скоро се появи проблем с лампата на маслото.Проблема не е в лампата.http://forum.fiat-bg.org/templates/F..._left_post.gif

    Коментар


      #3
      Re: Лампа за маслото на Типо-проблем!

      kostov написа:
      Здравейте,колеги!От скоро се появи проблем с лампата на маслото.Колата е Типо 1.6 моно/на сина,който не е в БГ/,а именно:като дам на контакт лампата някога свети,някога-не.Маслото е сменено с филтъра,разбира се,преди 1000 км.И преди смяната го имаше проблема.Аз си мисля,че причината е в датчика,но чакам вашето компетентно мнение преди да предприема нещо.Благодаря предварително!
      Коя лампа? Тази за налягането?Предполагам знаеш - има две лампи - за налягане и за ниво.Ако е тази за налягането, най-вероятната причина наистина е в датчика.Може да тестваш като откачиш кабела от датчика и го допреш към маса - лампата трябва да светне.riiid, какво си се опитал да кажеш?Не се е получило добре
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #4
        Re: Лампа за маслото на Типо-проблем!

        Esper написа:
        ...........riiid, какво си се опитал да кажеш?Не се е получило добре
        Опитал е да направи цитат (с първото изречение), а с второто е опитал да даде мнение и линк с обосновка... ама май така като гледам... е дал линк към някаква иконка или картинка
        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
        --- в сърцето завинаги... ---
        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

        Коментар


          #5
          Извинявам се за неточността!Значи свети лампата за налягането на маслото.Наистина нищо не съм пробвал до сега,затова исках да разбера първо вашето мнение.Съмнението за датчика си остава.Честно казано не съм гледал има ли датчик за нивото/както споменах колата е на сина ми/.
          PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
          Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

          Коментар

          Working...
          X