Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

СЕРВИЗ БУЛ ИНС - СПЕШНО!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    СЕРВИЗ БУЛ ИНС - СПЕШНО!!!

    Колеги , кой сервиз на Бул Инс ще ми препоръчате . Щета по КАСКО на 156 2,4 Спорт ВагонСтава въпрос за Брони (лепене на спукано -ако не ги навия за ноеи- боядисване, ) преден капак (боядисване изчукване назъбено до човката, заден капак на спорт Вагона ) Добри бояджии , че цвета е един особенТова е в следствие на удар отзад и аз в предния на кръстовище (верижна 4 коли) колата е в движение но капе радиятора за водата - та смяна и на радиатор. Та сервизите са : ТАНДЕР - този на Бояна СИОН - На Сливница (Бърза помощ) ИСТОК - 4-ти Километър (МОТОТЕХНИКА) КОЙ СЕРВИЗ - или в кой имате познати , връзки, впечетление и т.н.тБлагодаря Ви предварително.
    Alfa Romeo 145 1.8 Twin Spark -Ех, 156 SW 2,4 JTD -Ех
    Alfa Romeo 164 Super 2.0 Тwin spark
    Alfa Romeo 155 Super 2,5 V6
    Alfa Romeo GTV 3.0 V6 24v
    MB CLK - 430 V8

    #2
    изток недей, пипат през пръсти ако не си познат на шефа (имам приятел, който си е патил от тях).
    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

    Коментар


      #3
      Synthy написа:
      изток недей, пипат през пръсти ако не си познат на шефа (имам приятел, който си е патил от тях).
      Много лошо ама....Колегата (шефа) си удари Алфата преди 2 седмици.След всичките неща и тох беше на тази дилема. След пуснати връзки/слухове и каквото и да е било друго, свързано с този въпрос, единствено и САМО посочиха този сервиз - ИЗТОК като най-добър от трите възможни.АМА....Приемат се коли чак за февруари и натам за правене, че на всякъде имат работа да изправят колите от градушката, така, че без шуробаджанащина преди тази дата не може да се мине.Да го имаш предвид.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        BO написа:
        Synthy написа:
        изток недей, пипат през пръсти ако не си познат на шефа (имам приятел, който си е патил от тях).
        Много лошо ама....Колегата (шефа) си удари Алфата преди 2 седмици.След всичките неща и тох беше на тази дилема. След пуснати връзки/слухове и каквото и да е било друго, свързано с този въпрос, единствено и САМО посочиха този сервиз - ИЗТОК като най-добър от трите възможни.АМА....Приемат се коли чак за февруари и натам за правене, че на всякъде имат работа да изправят колите от градушката, така, че без шуробаджанащина преди тази дата не може да се мине.Да го имаш предвид.
        Aми в Исток се оказа , че имаме контакт с приемчика,шефа и бояджиите. Сега се оказа че и за Сион могат да съдействат (те ако единия им е заето могат да прехвърлят на друг. Казаха в Исток утре да я карам за да разглабят и поръчват частите, за да може по бързо да я направят. Пък каквото стане - аз не бързам , чак толкова - просто искам да се направи колата добре. За съжаление нямам друг избор (догодина ще кажа на лизинговата компания да ми направи каското валутно - тогава е друга бира)
        Alfa Romeo 145 1.8 Twin Spark -Ех, 156 SW 2,4 JTD -Ех
        Alfa Romeo 164 Super 2.0 Тwin spark
        Alfa Romeo 155 Super 2,5 V6
        Alfa Romeo GTV 3.0 V6 24v
        MB CLK - 430 V8

        Коментар

        Working...
        X