Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Светеща лампа на спирачките на Фиат Купе 1.8 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Светеща лампа на спирачките на Фиат Купе 1.8 16V

    Колеги светна ми лампата на спирачките! Преди седмица сменях предните накладки! Задните нз на какво положение са! Не съм доволен от сервиза в който ходих и за това искам да се допитам до вас! Предполагам и задните ми са за смяна! Към кой да се обърна за да си ги купя? За поставянето си намерих сервиз, от който предполагам ще остана доволен! Е това е! Благодаря предварително за отг.
    Lancia Lybra 2,4JTD '03
    Фиат Браво 1.9TD75 '97
    Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
    Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

    #2
    Re: Светеща лампа на спирачките на Фиат Купе 1.8 16V

    standox_ написа:
    Колеги светна ми лампата на спирачките! Преди седмица сменях предните накладки! Задните нз на какво положение са! Не съм доволен от сервиза в който ходих и за това искам да се допитам до вас! Предполагам и задните ми са за смяна! Към кой да се обърна за да си ги купя? За поставянето си намерих сервиз, от който предполагам ще остана доволен! Е това е! Благодаря предварително за отг.
    Сигурно "Майсторите" не са ти сложили датчиците на предните накладки и замасяват, и оттам свети лампата!Може и от нивото на спирачната течност!На задните няма датчик!Ето ти линк откъде да си вземеш задни накладки - 30лв. http://www.axm-auto.com/index2.php?b...menkl=1&show=1
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #3
      Re: Светеща лампа на спирачките на Фиат Купе 1.8 16V

      standox_ написа:
      Колеги светна ми лампата на спирачките! Преди седмица сменях предните накладки! Задните нз на какво положение са! Не съм доволен от сервиза в който ходих и за това искам да се допитам до вас! Предполагам и задните ми са за смяна! Към кой да се обърна за да си ги купя? За поставянето си намерих сервиз, от който предполагам ще остана доволен! Е това е! Благодаря предварително за отг.
      немаш спирачна течност или не са напасвали накладките
      fiat coupe 1.8 16v

      Коментар

      Working...
      X