Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко тъп въпрос - Къде си държите пожарогасителя?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Re: re

    Който където иска да си го закрепва но да е здраво захванат защото доста от давна имаше по някои от немските програми едно предаване на тема безопасност при превозване на багажи в купето на автомобила.Тогава направиха тест с най обикновенни покупки от магазин.И повярвайте ми пораженията върху манекена който беше в колата при челен удар и скорост около 60км/ч бяха ужасни.И това от картонени и пластмасови опаковки на хранителни продукти.Така че внимавайте даже какво возите и по седалките.Една нищо и никаква примерно консерва или бутилка се превръща в снаряд който ви пръска главата и ви убива на място при катастрофа.А като се има в предвид че пожарогасителя е доста по тежък какви ли поражения ще нанесе.Затова яко закрепване или по добре да го няма защото в место помощ може да стане причина за нещастие.На първо място живота а пък ако ще да е изгоряла една кола майната му.Човешкия живот не се копува но коли да.
    BRAVA 1.4 12v - 1998г.


    http://vbox7.com/play:124bedab

    Коментар


      #32
      Да, имайки предвид какво мазало може да направи една кофа с латекс при челен удар... Ето още една снимка...Ако, а?
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #33
        Леле леле..... имам едни ластици вкъщи ще гледам да го закрепя здраво с тях в багажника
        Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

        Коментар


          #34
          Esper написа:
          Да, имайки предвид какво мазало може да направи една кофа с латекс при челен удар... Ето още една снимка...Ако, а?
          Е колега голяма помощ оказа с тези снимки за онагледяване на темата.И все пак това е течност а какво ли се получава с нещо доста по твърдо и ръбесто ако полети из колата вече всеки може даси представи.Така че нека като слагаме нещо в колите си да помислим малко как да го закрепим, а не да мислим че на нас няма да ни се случи.
          BRAVA 1.4 12v - 1998г.


          http://vbox7.com/play:124bedab

          Коментар


            #35
            lov написа:
            Е колега голяма помощ оказа с тези снимки за онагледяване на темата.И все пак това е течност а какво ли се получава с нещо доста по твърдо и ръбесто ако полети из колата вече всеки може даси представи.Така че нека като слагаме нещо в колите си да помислим малко как да го закрепим, а не да мислим че на нас няма да ни се случи.
            Именно...Чудех се аз навремето защо е поставена толкова здрава и масивна мрежа на комбито ми Опасна работа си е незакрепения товар при удар не дай боже...
            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

            Коментар

            Working...
            X