Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Типото взе да "щрака" при завиване ляво-дясно.Карe

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Типото взе да "щрака" при завиване ляво-дясно.Карe

    Та значи, при завой наляво-надясно(няма значение накъде) отляво си щрака мъжката...Каре ли е това най-вероятно?Вътрешното ли щракаше така или външното?Външното май по-скоро тропаше и то при дупки...
    N.Y. State of Mind

    #2
    Със сигурност е каре. И аз мисля че е вътрешно. Смени го, да не те изненада някъде. На мен ми се случи, само че за късмет на 100 метра от къщи. Но при теб може да е на 100 км...

    Коментар


      #3
      Ама аз не съм сигурен кое каре онова дето се разделя на три или другото...щот не мога да легна под колата докато е в вдижение и да слушам :DПрави го само в движение, на място като въртя-не.
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #4
        И аз сьм за вьтрешното...
        Външното май по-скоро тропаше и то при дупки...
        ..и при завиване,наи вече...ама с тия менталяци кьде ги продават...дано намериш читаво!
        FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
        FIAT MAREA1.6 16V

        Коментар


          #5
          карето отведнъж не се ратропва. то първо само при пълен завой почва да трака, трябва да минеш бая километри, за да почне да трака докато си караш направо. на кромата преди 2 години само на задна при пълен волан тракаше, 60 000 км и направихме и вече взе много яко да трака та го сменихме. мене ако питаш карето в главината се разбива повече, ама....
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            Ем то мойто и то само при пълен завой щтракаше отначало и аз се правих, че не го чувам, ама сега взе и на по-малки завои да се обажда.А към това каре, освен маншон, друго сменя ли се като комплект?Не съм сменял досега, та питам...
            N.Y. State of Mind

            Коментар


              #7
              Аз мисля, че е външно. Накарах друг да потегля при свит волан докато слушам отвън и звука идва от гумата някъде, но вие ме накарахте да се замисля точно когато вече го поръчвам - външно. Вижте тази тема: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=20810
              Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

              Коментар


                #8
                sachma написа:
                Ем то мойто и то само при пълен завой щтракаше отначало и аз се правих, че не го чувам, ама сега взе и на по-малки завои да се обажда.А към това каре, освен маншон, друго сменя ли се като комплект?Не съм сменял досега, та питам...
                не, само каре и маншон и то си има грес към комплекта, скобичките ти трябват. ако ще го сменяш сам, много добре си помисли кое е точно карето, аз досега вътрешно не съм сменял никога, първо заминават външните, защото там като завиваш и малко се изменя позицията на главина и т.н. и ала бала, също ако сменяш сам маншона го свии малко преди да стегнеш скобите, ако го опънеш при първия завой ще го скъса и аре пак.
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  pakumba написа:
                  първо заминават външните
                  и предимно - десните, защото десените завои на кръстовище са много по-остри от левите завои
                  Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                  Коментар


                    #10
                    когато бях последно по сервизи за предницата ми пповеряваха и каретат. сега ще опиша горе долу как ги провери "майсторът".дано е акуратен начина. Та, всичко става на канал. накара ме да дръпна ръчната и както е запалена колата той стоеш отдолу и ми каза да се опитам да тръгна, но със по ряако отпускане на съединителя, но без много газ за да не заглуши двигателя чъкането на карето. и така ме накара няколко пътни напред и назад. но съвсем лекичко колкото само да се заклати колата. и така провери че нямало чукане от каретата. предоплагам,че като си долу под колата и някой ти помага със тръгването, ше се чуе по-точно от къде идва звукът, дали е вътрешно или външно каре.дано съм бил поне малко полезен УСПЕХ
                    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                    182A4.000 IAW49F
                    LPG - Lovato EasyFast
                    ----------------------------
                    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                    Коментар


                      #11
                      За да сложим поанта на темата - проблемът беше във външното ляво каре, от въпросният маншон, който в един прехвален от нас сервиз ме метнаха, че е сменен и аз не обърнах внимание дали е така.Проблемът се реши със каре за 60лв. от Т&Н и 25лв работа, щот не успях самичък да махна карето от основата.
                      N.Y. State of Mind

                      Коментар


                        #12
                        ми ....ай честито ново каре, със здраве да си го караш
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар


                          #13
                          pakumba написа:
                          ми ....ай честито ново каре, със здраве да си го караш
                          МерсиСега взе да ми се причува и за другото каре
                          N.Y. State of Mind

                          Коментар


                            #14
                            sachma написа:
                            pakumba написа:
                            ми ....ай честито ново каре, със здраве да си го караш
                            МерсиСега взе да ми се причува и за другото каре
                            .не си за карета ти ,ами за нова музика
                            фиатче Браво 2.0

                            Коментар

                            Working...
                            X