Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Масло на Bravo HGT ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: масло на Bravo HGT ?

    VeSSkO написа:
    Въпросът ми е повече насочен към колегите с бравота с 20 20V мотор Интересува ме с какво масло ги пълните(двигателно) като показания и марка.Преди 6000 КМ го напълних със Selenia 20K, но ми се струва че не го кефи ...Сега искам да го сменя и моля за съвет. С какво карате вие или какво бихте ме посъветвали да сложа?Насочил съм се към марката Motul...
    Колега в книжката на колата за този двигател препоръчват SELENIA 20K , аз карам с такова масло и съм доволен не харчи масло колата. Твоята кола харчи ли го маслото или двигателя не работи добре с това масло, какво точно не ти харесва на SELENIA 20K. Аз също имах проблеми с маслото но май бях попаднал на менте ... http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...0%F1%EB%EE+hgt
    FIAT BRAVO 2.0 20 HGT

    Коментар


      #17
      tomazo написа:
      p.s. колега sev аз от Стамболийски не купувам вече нищо ,няма да им правя антиреклама просто мои си съображения ,но това там е подобие на магазин за авточасти !но като се замисля ,щом има 10% отстъпка масло може да се купува (без филтъра )
      да, за маслото няма проблеми :D
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #18
        Та в крайна сметка къде имат в наличност Selenia Racing?
        Bravo(TM) HGT

        Коментар


          #19
          VeSSkO написа:
          Та в крайна сметка къде имат в наличност Selenia Racing?
          в Т&N на Оборище имавъв вторник бях тамно не мога да ти кажа цена
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #20
            При хит-ко RACING 10w60 SL / CF 2л. 46.60лв
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #21
              Аз му сипвам само Castrol 10W40 и съм си много доволен, не го гори. Селения на тази не съм сипвал и не мога да изкажа впечатления, но на старото браво му бех сложил Selenia Gold и бая ме разочарова. Сутрин клапанчетата си почукваха добре а и като цяло бе шумна. След това един приятел ми препоръча Lemforder 10W40, като го сипах мотора стана осезаемо по-тих и от тогава не съм чул калпаните да тропнат. Но това беше на старата кола. Гледай поне маслото да не е менте.
              Bravo HGT 2001

              Коментар


                #22
                Абе Selenia Racing нямат ли литровки масло? Бравото иска 5 литра
                Bravo(TM) HGT

                Коментар


                  #23
                  VeSSkO написа:
                  Абе Selenia Racing нямат ли литровки масло? Бравото иска 5 литра
                  имат ама в пластмасови шишета ,не се знае колко е читаво ,или ще ти предложат Тутела ,дето било същото единия литър ще ти остане ,ако не доливаш ,за следващата смяня !
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #24
                    Нещо протил Тутела ?Не че нещо ама завода е един и същ!

                    Коментар


                      #25
                      Мерси на всички за мненията.Резултатът - 5 литра Selenia Racing 10W60 = 130лв. от Т&Н Кар в Дървеница
                      Bravo(TM) HGT

                      Коментар

                      Working...
                      X