Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем в двигателя.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем в двигателя.

    kolata mi e fiat coupe 1.8 16v pri zapalvane purvite 5-6 min na sluh raboti kato dizel ,traka i posle 6uma iz4ezva blagodarq vi predvaritelno Колата ми е Фиат Купе 1.8 16v , при запалване първите 5-6 минути на слух работи като дизел. После шумът изчезва.Благодаря прдварително. МОДЕРИРАНО Колега, спазвай правилата на форума, пиши на кирилица.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Re: Проблем в двигателя.

    BRASNA4A написа:
    kolata mi e fiat coupe 1.8 16v pri zapalvane purvite 5-6 min na sluh raboti kato dizel ,traka i posle 6uma iz4ezva blagodarq vi predvaritelno Колата ми е Фиат Купе 1.8 16v , при запалване първите 5-6 минути на слух работи като дизел. После шумът изчезва.Благодаря прдварително. МОДЕРИРАНО Колега спазвай правилата на форума, пиши на кирилица.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Това е от вариатора, купува се ремонтен комплект - не е скъп, само дето за работа ще ти вземат много пари
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #3
      а преди това си провери маслото и ако е малко долей !! Много е вероятно от самото масло да е
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #4
        Re: Проблем в двигателя.

        BRASNA4A написа:
        kolata mi e fiat coupe 1.8 16v pri zapalvane purvite 5-6 min na sluh raboti kato dizel ,traka i posle 6uma iz4ezva blagodarq vi predvaritelno Колата ми е Фиат Купе 1.8 16v , при запалване първите 5-6 минути на слух работи като дизел. После шумът изчезва.Благодаря прдварително. МОДЕРИРАНО Колега, спазвай правилата на форума, пиши на кирилица.Модераторски екип на fiat-bg.org
        пиши на ахм форума на христо той да ти каже нещо . при мене тракаше като загрее и се оказа вариатор . принципно като подаваш газ ако утихва мотора пак вариатор . но рем. комплект е за мотори след 99 година произведени за по старите караш 1000 -2000 км и пак трака оправа се за 400 лв
        fiat coupe 1.8 16v

        Коментар

        Working...
        X