Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фасунката на фара: оригинален вид? Привеждане към него?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фасунката на фара: оригинален вид? Привеждане към него?

    Колеги, както някои от вас може би знаят, така изглежда фасунката на фаровете ми.Отвътре е черна, ама тъмночерна, въглища. И има налепи от нагоряло. Искам да я сваля, ама няма да е скоро, примерно пролетта, да я изчистя хубаво , и с нещо да я боядисам отвътре, така че да не се губи светлина в нея, ами евентуално да се отразява и да се връща назад, към рефлектора, от там - накъдето реши, евентуално с идеята да попадне където трябва, и така да се увеличи светлинния поток. четох някви материали за тунинг на кмпютърни кутии, известно като модване, ама нещо..... Измислил съм с някакъв бял лак, или с някакъв от тия огледални спрейове дето уж за рефлектора ги дават. Дори и да не е огледално, поне да е бяло. има ли смисъл, как смяатате?Всъщност забравих да питам: как изглежда фасунката оригинално? Огледална ли е цялата? Някой дали знае?
    Прикачени файлове

    #2
    имам сив-металик спрей, с бронзови частици. с него си пръсках рефлекторите на стоповете отвътре, цялата пластмаса. мога да ти дам да пробваш ако имаш желание, мен ми е половин флакон и просто си седи (стига да не съм го хвърлил). Пиши ако искаш, често минавам към слатина.
    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

    Коментар


      #3
      и аз това се чудяуспях да махна чернилкатаспоред мен оригинално са били сив металик
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        давай го да ти покажа как го изхабявам

        Коментар


          #5
          ха ха ха нямаш грижи. тея дни ще ти пиша да се разберем
          "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
          Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
          Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

          Коментар

          Working...
          X