Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дали да си купя Fiat

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    petyodenev написа:
    Всичките ми познати като разбраха че си купувам фиат ( вклучително двамата ми братя ) ме скъсаха от базикно сега като пробваха Мареата май се навиват да си вземат( един от базиците беше: Как да си купя кола която производителя я е задраскал 4 пъти след като я е произвел. Има се предвид //// знака )
    Мммм а те не са ли 5 /////

    Коментар


      #32
      petyodenev написа:
      Всичките ми познати като разбраха че си купувам фиат ( вклучително двамата ми братя ) ме скъсаха от базикно сега като пробваха Мареата май се навиват да си вземат( един от базиците беше: Как да си купя кола която производителя я е задраскал 4 пъти след като я е произвел. Има се предвид //// знака )
      това е реплика която се използва за опела!

      Коментар


        #33
        Да прав си 5 са готини лога е имал Фиата през годинитеа за Опела не го знаех ))))))))))) но карах една Аскона и мога да ви кажа че колата е много добра )) само малко гние
        Fiat Marea 1.8

        Коментар


          #34
          Качиш ли го на Фиат, веднага ще си купи, обикновенно с чуденките така става
          Налълно си е вярно това...при мене доста приятели и познати от "големите разбирачи" се чудеха,гледаха и т.н...щом дори заклет фен на голф си взе фиатка и после вика: "бре те готини били бе,пъргави,не бутат водата,откак съм я взел не съм и сменил дори и маслото,а то си е все същото,харесва ми..." така,че така говорят хора,които не са имали близък контакт с италианки,а ги гледат само по улицата и така били чули от някой,ама кой точно и те не могат да ти кажат ...но за всяка кола втора употреба си има правило:ако е добре подържана и гледана,то тогава я взимай и както казаха колегите по-горе давай газзззз
          forza forever

          Коментар

          Working...
          X