Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Uno 1.3i.e. turbo Губи тяга?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Uno 1.3i.e. turbo Губи тяга?

    Значи от една седмица гледам , че фиатката губи тяга в ниските обороти и се набира много бавно. Не харчи масло ,но пали с малко газ? Токовете ли ми правят мизерий или е нещо дуго?Забравих да спомена ,че колата постояно вони на неизгорял бензин ,а когато се подаде рязко газ и турбината надуе изпушва черен бензинов дим. Другото казаха ми ,че компа се збърквал защото имам голяма дупка преди крайното гърне ,други ми казаха кабели и свещи. Никой не казва твърдо от какво е?
    FIAT Uno turbo i.e.
    С бензин в кръвта!

    #2


    Колега ако искаш можеш да занулиш компа като изкараш клемите на акумулатора а колкото до свещи и кабели винаги можеш 1 по 1 да ги провериш но аз лично смятам че що пуши черно да не е нещо центровка непомня какво беше ама маи ти е богата сместа щом ти мирише на бензин и пуши черно .... ам колкото до дупката в гарнето едва ли оказва влияние на компа све едно никога не е падало задно гарне пък и би трябвало да варви повече щот не задаржа газове нз опитай ама виш центровката...
    ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

    Коментар


      #3
      Значи центровката на тоя двигател неможе да се пипа(не е като при лада да врътнеш делкото и готово)Тя си е зададена и неможе да се променяЩом ти е богата сместа взимаш едно шестограмче мисля че беше 5 или 6 и има един винт на дебитомера .Погледнат от горе където е черната капачка с надпис "Бош"Та този въпросен винт е за сместа бедна/богата като го завиваш сместа става по богата, а като го отвиваш сместа става по бедна...Успех
      Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
      IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
      1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
      2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

      Коментар

      Working...
      X