Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с хидравликата на Пунто 2, 1.9 JTD.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с хидравликата на Пунто 2, 1.9 JTD.

    Значи проблема е следният : волана ми стана много твърд, светна ми индикатора на таблото...а когато реших да видя дали има масло, не можах да намеря къде се слага(колкото и да смешно). Ако някой има идеи защо се е получило така да сподели...

    #2
    Ми смешно си е, няма "ХИДРАВЛИКА", има "ЕЛЕКТРОУСИЛВАТЕЛ.Но ако питаш мен, препатилия, си е направо за РЕВ. Yellow_Flash_Colorz_PDT_32 Като за начало прочети това:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...0%F2%E5%EBза майтап, да събереш сили психологически!Пусни "вълшебната" думичка "електроусилвател в "търсене" и ще прочетеш доста неща.Ето общо взето как изглежда този сложен агрегат:Дано при теб да е срив който евентуално може да се оправи с диагностициране и изчистване на грешката със специализиран софтуер.Предполагам някой от колегите от Пловдив ще каже в кой сервиз има такъв. Успех и късмет (ще ти е нужен)!
    Прикачени файлове
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Nino мерси много за инфото. Аз в момента съм в София така, че мога тук да ида някъде и до колкото разбирам, си препоръчал на колеги с моя проблем Ванто трейд.. така, че мисля там да опитам първо....

      Коментар


        #4
        Да, запиши си час предварително, дано всичко е ОК. Знам как се кара и особено паркира дизелово Пунто без серво.
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          ахам..а можеш ли да ми дадеш някакъв номер на който да се обадя?

          Коментар


            #6
            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=3510
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #7
              Мерси много , че ми обърна внимание ....утре съм при тях да видим какво ще кажат...Дано имам късмет ...

              Коментар

              Working...
              X