Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тампони на стабилизираща щанга MAREA TD 100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Тампони на стабилизираща щанга MAREA

    Здравейте. От два месеца съм собственик на Мареа 1.6 и като цяло съм доволен. От около 10 дни се появи едно метално потропване в лявата предна част като преминавам през по големи неравности а такива колкото щеш. Ходих при двама автомонтьори които ръчкаха с щанга по окачването и мнението им беше ,че всичко е наред. Хлопането обаче се увеличава от ден на ден и е много дразнещо. Та въпросът ми е - подлежат ли на смяна тези тампони и ако подлежат, какво представляват. Защото в сайта на Хит-ко има само стабилизираща щанга но не и тампони. Докато за Браво и Брава ги има като отделен детайл.
    Fiat Marea 1,6 16V 1998
    Lancia Y 1.2 8v 1997
    Fiat Tempra 1.6 1991

    Коментар


      #17
      Re: Тампони на стабилизираща щанга MAREA

      Здравейте търся тампони за стабилизиращата щанга за МареА и ми казаха, че трябвало да сменям и щангата иначе неможело, да отбележа челюстите са отваряеми и може да се смени тампона без проблем проверих ги лично, може ли да ми помогнете да намеря два тампона НОВИ??

      Коментар


        #18
        Re: Тампони на стабилизираща щанга MAREA

        FiatV написа:
        Здравейте търся тампони за стабилизиращата щанга за МареА и ми казаха, че трябвало да сменям и щангата иначе неможело...
        Добре дошъл, колега FiatV. Много хиляди безаварийни на Мареята. По-спокойно го давай. Видях двата ти първи поста. Ще ти бъде отговорено. Не е необходимо да вдигаш още стари теми от форума.А за щангата - НЕ Е необходимо да сменяш нея. Има си точните тампони. В темата за "Сервизи и Магазини" ще ги намериш.Ти си я намерил, де:http://forum.fiat-bg.org/viewforum.php?f=8Сигурен съм, колегите от Пловдив ще вземат отношение. Ако ли не - - Ще давам линкове и аз.
        Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
        Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
        Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

        Коментар


          #19
          Моята щанга е 18мм и си ги купих наскоро от АХМ по интернет. Казаха, че септември чакали и за 19мм щанга.
          Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

          Коментар


            #20
            Re: Тампони на стабилизираща щанга MAREA

            FiatV написа:
            Здравейте търся тампони за стабилизиращата щанга за МареА и ми казаха, че трябвало да сменям и щангата иначе неможело, да отбележа челюстите са отваряеми и може да се смени тампона без проблем проверих ги лично, може ли да ми помогнете да намеря два тампона НОВИ??
            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...r=asc&start=0- той ми ги сменя и знае откъде да ги вземе.
            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

            Коментар

            Working...
            X