Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ангренажен ремък на Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ангренажен ремък на Брава

    Здравейте.Значи от няколко дена съм с Брава. И както всеки нов собственик е добре всеки да смени както маслото и филтрите, така и ремъците + ролките. Немога да разбера кои ролки трябва да се сменят. На страницата на axm-auto.com намирам за моят модел Брава 1.6 103 к.с. ако си поръчам ремък например DAYCO, с него ще ми дадат както е написано на страницата "5432xs e комплект от агр. ремък + 2 ролки - оригинал" на цена 33,80 лв. Днес ходих до местният магазин за авточасти и попитах магазинера когато се взима ангренажен ремък какви ролки се вземат. Той ми каза, че ако поръчам ремък мога да поръчам и комплект, ремък с ролки, т. е. ремък+ролка обтяжня+ролка паразитна на цена 130 лв. Незнам каква е тази ралика на цените. Но ако на axm-auto.com ако поръчам ремък и получа в коплекта точно такива ролки, каквито ми предлага местният магазинер на авто части на тройна цена, със сигурност ще поръч комплекта от axm-auto.com. Моля за малко помощ и мнения какво да правя.

    #2
    Колега,не знам как четеш и къде го правиш но на страницата е написано следното:Производител: FIATОписание на продукта: 5432xs e комплект от агр. ремък + 2 ролки - оригиналКаталожен номер: 5432xs - к-тОригинален номер: 46400045, 46514671, 55188191Цена на продукта: 158,00 лв.(Цената е с включен ДДС) Все пак пиши едно лично съобщение на hit-ko.Има отстъпка от цената за членове на форума,а и частите са оригинални!
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      #3
      MGP

      dudulia написа:
      Колега,не знам как четеш и къде го правиш но на страницата е написано следното:Производител: FIATОписание на продукта: 5432xs e комплект от агр. ремък + 2 ролки - оригиналКаталожен номер: 5432xs - к-тОригинален номер: 46400045, 46514671, 55188191Цена на продукта: 158,00 лв.(Цената е с включен ДДС) Все пак пиши едно лично съобщение на hit-ko.Има отстъпка от цената за членове на форума,а и частите са оригинални!
      Ето колега, намира се над производител FIAT.Производител: DAYCOОписание на продукта: 5432xs e комплект от агр. ремък + 2 ролки - оригиналКаталожен номер: 158SHPN254HОригинален номер: 46400045, 46514671, 55188191Цена на продукта: 33,80 лв.(Цената е с включен ДДС)

      Коментар


        #4
        Да не са за детска количка за тези пари Дори в Китай да са правени пак ще са по скъпи.(сигурен риск за двигателя би бил монтаж на такава ролка/ремък)

        Коментар


          #5
          MGP

          wdcaviar написа:
          Да не са за детска количка за тези пари Дори в Китай да са правени пак ще са по скъпи.(сигурен риск за двигателя би бил монтаж на такава ролка/ремък)
          Това е ниформация от http://www.axm-auto.com/. Май само аз виждам тази информация на цена 33,80 лв. DAYCO комплект от агр. ремък + 2 ролки - оригиналСамо знам че съм с ремък dayco на Шевролета и съм много доволен.

          Коментар


            #6
            Това е цената само на ремъка.
            Fiat Marea 1.8i 16V
            Fiat Tipo 1.4i 8V
            Fiat Punto 1.6i 8V
            www.italauto-bg.net/forum/

            Коментар


              #7
              Колеги, тъй като и аз ще сменям ремъка и ролките скоро, коя марка ремък да предпочета? В axm-auto гледам, че има Gates, Flennor и Dayco.
              Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

              Коментар


                #8
                noriaga написа:
                Колеги, тъй като и аз ще сменям ремъка и ролките скоро, коя марка ремък да предпочета? В axm-auto гледам, че има Gates, Flennor и Dayco.
                Купи си комплект ремък със ролки- струва 158 лв. Ремъка е DAYCO, а ролките са оргинални- всички неща са пакетирани в една синя кутия.
                SEAT Leon Cupra 300
                Triumph Street Triple 765 R

                Коментар


                  #9
                  VooDoo написа:
                  noriaga написа:
                  Колеги, тъй като и аз ще сменям ремъка и ролките скоро, коя марка ремък да предпочета? В axm-auto гледам, че има Gates, Flennor и Dayco.
                  Купи си комплект ремък със ролки- струва 158 лв. Ремъка е DAYCO, а ролките са оргинални- всички неща са пакетирани в една синя кутия.
                  Къде е това? В сайта на axm-auto ли? Не го намирам нещо
                  Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                  Коментар


                    #10
                    Re: MGP

                    marto_gp написа:
                    ...Това е ниформация от http://www.axm-auto.com/. Май само аз виждам тази информация на цена 33,80 лв. DAYCO комплект от агр. ремък + 2 ролки - оригинал ...
                    Виждаш, но недовиждаш правилно. Посочената ниска цена е за ремъка с ролките производство на фиат, а Дайкото е с цена само на ремъка. Този който е правил сайта е ползвал много копи-пейст:
                    Код:
                    Име на продукта:  	 Ремък агренажен   	 Снимка на продуктаПроизводител: 	FIATОписание на продукта: 	5432xs e комплект от агр. ремък + 2 ролки - оригиналКаталожен номер: 	5432xs - к-тОригинален номер: 	46400045, 46514671, 55188191Цена на продукта: 	158,00 лв.(Цената е с включен ДДС)
                    Код:
                    Име на продукта:  	 Ремък агренажен   	 Снимка на продуктаПроизводител: 	DAYCOОписание на продукта: 	5432xs e комплект от агр. ремък + 2 ролки - оригиналКаталожен номер: 	158SHPN254HОригинален номер: 	46400045, 46514671, 55188191Цена на продукта: 	33,80 лв.(Цената е с включен ДДС)
                    Виж продуктовите кодове на Дейко и на ФИАТ...
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #11
                      Мда, не вярвайте на 100% от данните в сайта. Пращал съм на хит-ко неточности (бяха объркали вътрешните и външните карета на 1.4) и са поправили информацията.
                      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                      Коментар


                        #12
                        noriaga написа:
                        Колеги, тъй като и аз ще сменям ремъка и ролките скоро, коя марка ремък да предпочета? В axm-auto гледам, че има Gates, Flennor и Dayco.
                        Аз съм за ремък Gates и ролки SKF.
                        FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

                        Коментар


                          #13
                          MGP

                          Може ли и мнения за други марки ремъци и ролки.Някъде из сайта четох, че от марката Goodyear, става въпрос за ремъци, изобщо не са доволни.

                          Коментар


                            #14
                            Re: MGP

                            jenshen73 написа:
                            marto_gp написа:
                            ...Това е ниформация от http://www.axm-auto.com/. Май само аз виждам тази информация на цена 33,80 лв. DAYCO комплект от агр. ремък + 2 ролки - оригинал ...
                            Виждаш, но недовиждаш правилно. Посочената ниска цена е за ремъка с ролките производство на фиат, а Дайкото е с цена само на ремъка. Този който е правил сайта е ползвал много копи-пейст:
                            Код:
                            Име на продукта:  	 Ремък агренажен   	 Снимка на продуктаПроизводител: 	FIATОписание на продукта: 	5432xs e комплект от агр. ремък + 2 ролки - оригиналКаталожен номер: 	5432xs - к-тОригинален номер: 	46400045, 46514671, 55188191Цена на продукта: 	158,00 лв.(Цената е с включен ДДС)
                            Код:
                            Име на продукта:  	 Ремък агренажен   	 Снимка на продуктаПроизводител: 	DAYCOОписание на продукта: 	5432xs e комплект от агр. ремък + 2 ролки - оригиналКаталожен номер: 	158SHPN254HОригинален номер: 	46400045, 46514671, 55188191Цена на продукта: 	33,80 лв.(Цената е с включен ДДС)
                            Виж продуктовите кодове на Дейко и на ФИАТ...
                            Грешка при вкарването на информацията няма, ами компа ги подрежда по оригинален номер и ги е събрал в една група, от което става доста неясно !!! Вече е направено по-друг начин и ми изглежда съвсем разбираемо - комплекта е отделен от ремъците!

                            Коментар


                              #15
                              Re: MGP

                              hit-ko написа:
                              jenshen73 написа:
                              marto_gp написа:
                              ...Това е ниформация от http://www.axm-auto.com/. Май само аз виждам тази информация на цена 33,80 лв. DAYCO комплект от агр. ремък + 2 ролки - оригинал ...
                              Виждаш, но недовиждаш правилно. Посочената ниска цена е за ремъка с ролките производство на фиат, а Дайкото е с цена само на ремъка. Този който е правил сайта е ползвал много копи-пейст:
                              Код:
                              Име на продукта:  	 Ремък агренажен   	 Снимка на продуктаПроизводител: 	FIATОписание на продукта: 	5432xs e комплект от агр. ремък + 2 ролки - оригиналКаталожен номер: 	5432xs - к-тОригинален номер: 	46400045, 46514671, 55188191Цена на продукта: 	158,00 лв.(Цената е с включен ДДС)
                              Код:
                              Име на продукта:  	 Ремък агренажен   	 Снимка на продуктаПроизводител: 	DAYCOОписание на продукта: 	5432xs e комплект от агр. ремък + 2 ролки - оригиналКаталожен номер: 	158SHPN254HОригинален номер: 	46400045, 46514671, 55188191Цена на продукта: 	33,80 лв.(Цената е с включен ДДС)
                              Виж продуктовите кодове на Дейко и на ФИАТ...
                              Грешка при вкарването на информацията няма, ами компа ги подрежда по оригинален номер и ги е събрал в една група, от което става доста неясно !!! Вече е направено по-друг начин и ми изглежда съвсем разбираемо - комплекта е отделен от ремъците!
                              Благодаря за информацията

                              Коментар

                              Working...
                              X