Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колко струва маслен датчик за пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колко струва маслен датчик за пунто

    Светва ми лампичката за маслото, а масло има. Смятам да сменя датчика и ме интересува каква му е цената. Благодаря ви предварително.
    Punto 1.1S,55

    #2
    Re: колко струва маслен датчик за пунто

    miha написа:
    Светва ми лампичката за маслото, а масло има. Смятам да сменя датчика и ме интересува каква му е цената. Благодаря ви предварително.
    Хващаш телефона и звъниш на долуизброените. МАГАЗИНИ ЗА АВТОЧАСТИ ФИАТбул. "Ал. Стамболийски" 155, точно до канала - тел. 920 01 81; ул. "Оборище" 95 - T&N car - тел. 943 48 74, Кр.село 8504405 ;бул. "В. Левски" 101 - "Александър Ауто" - тел. 983 51 79, магазин 9831374 ;бул. "Цариградско шосе" бл. 72, близо до "Н. Вапцаров" - тел. 72 05 62; бул. "Евлоги Георгиев"81, между "Драган Цанков" и "Гурко" - 980 18 91;ВантоТрейд - 02/763 452;Италианеца - бул. Овча купел 87 тел. 02/ 955 54 76, 855 80 38.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Около 5-6 лв.

      Коментар


        #4
        А моята лампа изобщо не светка! Дори на контакт преди да запаля. Какъв може да е проблема? Къде се намира датчика за маслото? П.С. Нужната крушчица си е на мястото и работи!

        Коментар


          #5
          gumzata написа:
          А моята лампа изобщо не светка! Дори на контакт преди да запаля. Какъв може да е проблема? Къде се намира датчика за маслото? П.С. Нужната крушчица си е на мястото и работи!
          За да разбереш къде е проблема,вадиш проводника от датчика и го опираш към маса/при вкл.контакт-ако светне -дефектен е датчика,ако не-веригата-лампа-проводник до датчика.Датчика е отпред на блока,нагоре и вляво от масления филтър
          Ex. Grande Punto Driver

          Коментар

          Working...
          X