Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с температурата на Бравото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с температурата на Бравото

    Здравейте колеги.Имам проблем с температурата на бравото. Още когато го купих, март месец, не загряваше. В сервиза съответно казаха термостат. Сменихме го с нов. Започна да си загрява, но почти никога не стига средата. Например като карам извънградско седи 2 черти под средата. Градско загрява до 90. Прави ми впечатление, че като съм спрял на светофар стрелката седи на 90 градуса, но като тръгна и мина 100 метра и пада с 1 черта. Според мен не е възможно да се охлади толкова за 100 метра. Вие как мислите? Някакви идеи? Чудя се дали не се базика датчика за температурата и да ми вади грешно показание?П.П. Забравих да кажа за разхода.Извънградско 6.5-7.5Градско 10
    BRAVO 1.6 16V

    #2
    Почисти си първо клемите на датчика, този върху термостата и виж дали ще има промяна.
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    Коментар


      #3
      кога се пуската перката?
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Съвсем е нормално да се охлади за 100 метра, нали водната помпа се завърта по-бързо, а радиатора почва да се обдухва от движението на колата.И изобщо си избий от главата, че имаш проблем с загряването!
        FIAT BRAVO II 1.4 GPL
        FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
        FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
        FIAT UNO 1.5

        Коментар


          #5
          А на мен този пост ми струва направо като фукане! Гледайте колко ми е наред колата :D Колега,колата ти е напълно наред. Да си я караш със здраве и умната!
          FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MJT '09
          FIAT BRAVO 1.6 16V '97

          Коментар

          Working...
          X