Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изгасна!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изгасна!

    Здравейте колеги преди малко си карам даже малко по бързо от обикновенно на (4000 оборота) спирам на светофара светва зелено давам газ не тръгва понеже бях пуснал музиката и гледам колата изгаснала паля на газ върти върти изтропва и гасне пробвах втори път от зад ми теглеха няколко майни смених на бензин запали от раз и докато се изнеса на безопасно място в купето яко мирише на газ прясна неизгоряла спирам отварям отпред от зад мириша няма от никаде не издиша.Запалих смених на газ на свободна подавах газ пак миришех нищо. Въпроса ми е някой с идея защо изгасна и откаде се взе "аромата". Мерси предварително. П.С. Извинявам се мислех, че съм пуснал темата в Газови уредби
    Fiat punto 1,1
    Fiat bravo 1,6 16v
    Fiat bravo 2,0 20v
    Honda civic 1,5
    BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

    #2
    Re: Изгасна!

    KrAs написа:
    ... в купето яко мирише на газ прясна неизгоряла спирам отварям отпред от зад мириша няма от никаде не издиша.Запалих смених на газ на свободна подавах газ пак миришех ...
    Затваряй веднага бутилката с двете кранчета отзад и тичай на бензин до някой канал - огледай хубаво тръбичките на газта: от бутилката до газовия клапан до изпарителя. Ако се съмняваш пусни леко газта и пробвай със гъбичка със сапунена вода - без да пушиш и по възможност на открито. Огледай всички връзки много добре!!! С газта шега не бива - да няма БУМ... П.С. Другия вариант е да ти е замирисало на газ от някой от околно преминаващите автомобили...
    BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
    Среден разход на газ

    Коментар


      #3
      Нем колега от мен си беше бях първа кола на светофара съмнява ме, че съм я задавил може да не е загряла добре и с това рязко подаване да е станало нещо. Иначе няма проблем днеска сутринта погледнах бутилката датчика за налягане си показваше колкото вчера минах 40 километра градско на газ тръгвам спирам без проблем надявам се да съм я задавил, но щом не го е повторила или замирисала пак добре е. Мерси много.
      Fiat punto 1,1
      Fiat bravo 1,6 16v
      Fiat bravo 2,0 20v
      Honda civic 1,5
      BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

      Коментар


        #4
        мембрана на изпарител

        от това става и ако е това наистина дано не ти се е получила възглавница на главата на двигателя защото си за гарнитури на главапиши ако е от друго да сме готови всички
        karam fiat 1992 tempra karburator
        0889340995

        Коментар


          #5
          Да не ти е замръзнал изпарителя? Признаците са същите. Горещ ли беше веднага след като изгасна?
          Fiat Ritmo 105TC
          1600cc 105к.с.

          Коментар


            #6
            Не беше нормално все още няма признаци за повреда а минах 100 км от инцидента.
            Fiat punto 1,1
            Fiat bravo 1,6 16v
            Fiat bravo 2,0 20v
            Honda civic 1,5
            BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

            Коментар

            Working...
            X