Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бутон на Пунто 55 СХ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бутон на Пунто 55 СХ

    Здравейте колеги!Интересувам се какво е това нещо кръгло като бутон където стои на пода от ляво на шофьорската седалка?
    FIAT PUNTO 55 SX
    FORZA ITALIA

    #2
    на него е изобразена една задраскана бензинова колонка, нали? ако става дума за същия бутон, той се натиска да речем при някакъв инцидент, за да се прекъсне притока на гориво към двигателя. така пише в книжката на пунтото.
    Alfa 147 JTD 115 hp
    ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

    Коментар


      #3
      Колеги незнам за вас, но лично тоя бутон съм го цъкал на моето и на още едно сх и резултата беше че под тоя тампон няма нищо аз си мислех че ще е някаква шукаретина да отваряш резервоар ама уви. А да използвам вашите капачки на резервоара заключват ли се понеже моята има дупка за ключ ама е декоративна сякаш
      Fiat punto 1,1
      Fiat bravo 1,6 16v
      Fiat bravo 2,0 20v
      Honda civic 1,5
      BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

      Коментар


        #4
        Доколкото знам при силен удар подаването на гориво се прекъсва автоматично. А с този бутон се пуска отново.

        Коментар


          #5
          ls1 написа:
          Доколкото знам при силен удар подаването на гориво се прекъсва автоматично. А с този бутон се пуска отново.
          може и така да е. аз само казах това, което пише в книжката на пунтото. там пишеше, че после за да пуснеш отново горивото, трябва да го натиснеш пак този бутон.а относно капачката на резервоара - моята няма ключалка, т.е. всеки келеш може да ми я развие и да си я вземе.
          Alfa 147 JTD 115 hp
          ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

          Коментар


            #6
            пунто sx

            Не е лошо да си купиш с ключ че на истина ще ти изчезне.Имаги по 15л.И моиата ниамаше но я смених.
            ex. punto elx 1.2i
            Lancia Libra 1.6

            Коментар


              #7
              Моята си има дупка за ключ вкарваш и нищо не става само за фаца е. А колега каква е тая книжка, която я имаш я раздуй
              Fiat punto 1,1
              Fiat bravo 1,6 16v
              Fiat bravo 2,0 20v
              Honda civic 1,5
              BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

              Коментар


                #8
                Прочети правилата. Коригирай заглавието на темата. Модераторски екип fiat-bg.org
                Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

                Коментар


                  #9
                  имам една колежка, която е австрийка и си кара пунтото с австрийската регистрация в България. та тя има оригиналната книжка на немски естествено и ми я даде да си я копирам. около 200 страници е, но е само упътване за експлоатация, няма указания за ремонти.
                  Alfa 147 JTD 115 hp
                  ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

                  Коментар

                  Working...
                  X