Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Форсира се сама когато съм на газ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Форсира се сама когато съм на газ

    Здравейте колеги пак проблем с моя фиат.Значи когато карам на газ се форсира сама до 4000 оборота по някой път се оправя като преритам газта но падат и после пак се качват.Дайте мнение по тематаче незнам кво става...на бензин не съм забелязал да има такива симптоми но там пък има придърване като ускорявам и тресене на двигателя
    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

    #2
    Газов инжекцион или обикновена газова смръдня? Дай повече детайли... Ламда корекция? Ламда емулатор? Разни подобрители на газовата инсталация?
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #3
      Първо опитай с газ от дуга газстанця. Шефа ми има тоя проблем като зареди газ от ОМВ, от Лукоил не му прави чалъми. А той е с газов инжекцион, е на форд, ама симптомите са същите.
      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

      Коментар


        #4
        ако си с обикн. газова мембраните са се втвърдили най-вероятно
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          със обикновена газова съм няма емулатори нито контроли нищо...
          Fiat Bravo 1.9 JTD 100

          Коментар


            #6
            Един разрешен проблем...

            Колеги преди няколко месеца бях писал за неприятно тресене в диапазона 80-100км/ч.... , който се появяваше само при подаване на газ, при отнемане на газта изчезва и при подаване пак се появява. Както някои колеги ме посъветваха си смених полуоската(тази дългата) и проблема изчезна и сега отново е удоволствие да се кара...проблема по точно е от вътрешното каре....дано съм помогнал на някой който има подобен проблемПреместено мнение.Модераторски екип на fiat-bg.org
            Fiat Bravo 1.9 JTD 100

            Коментар

            Working...
            X