Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Амортисьори COFAP ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Амортисьори COFAP ?

    Сложих си нови газови амортисьори Магнети Марели КОФАП (Бразилски). Засега са здрави (естествено, нали са нови), но ми се струват доста меки за газови амортисьори. Имате ли впечатления от такива. Набутал ли съм се?

    #2
    След като си чел и писал в тази тема http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=1912, най-веротно си прегледал и линковете които съм дал. Смятам че по последните 2 въпроса коментарите са излишни иначе за мекотата аз лично не намирам разлика Много готино стана като ми блокира десния, жената се возеше в Темпра със спортно окачване, а аз в Лимузина А бтв. предни или задни

    Коментар


      #3
      Re: Амортисьори COFAP ?

      Immortal написа:
      Сложих си нови газови амортисьори Магнети Марели КОФАП (Бразилски). Засега са здрави (естествено, нали са нови), но ми се струват доста меки за газови амортисьори. Имате ли впечатления от такива. Набутал ли съм се?
      дам и аз наскоро ги смених мойте с такива и определено са по меки :D
      "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

      Коментар


        #4
        Re: Амортисьори COFAP ?

        toko написа:
        Immortal написа:
        Сложих си нови газови амортисьори Магнети Марели КОФАП (Бразилски). Засега са здрави (естествено, нали са нови), но ми се струват доста меки за газови амортисьори. Имате ли впечатления от такива. Набутал ли съм се?
        дам и аз наскоро ги смених мойте с такива и определено са по меки :D
        това в добрия или в лошия смисъл го казваш имам предвид по добре вози или колата е станала нестабилна
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          Става въпрос за предни.И аз незнам в какъв смисъл го казвам. Колата преди беше супер нeстабилна - и двата предни бяха изпуснали. Пълних ги веднъж, станаха супер, но след месец-два пак изпуснаха.Сега е много стабилна, но по мои и на приятели впечатления, на други коли с газови амортисьори предниците са доста по-твърди...незнам за добро ли е или за лошо.Иначе возията стана страхотна, мекичко вози а не се люлее при неравности както преди.П.С. Преди имах Ситроен с хидравлично окачване (който няма равен по возия) - е, сега е нещо подобно.P.P.S.Извинявайте, не видях че има доста изписано по темата. Че и аз съм писал (това е от ЕГН-то). BTW: hit-ko, за моите колко им е гаранцията, че забравих да питам ?

          Коментар

          Working...
          X