Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Карета за Фиат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Карета за Фиат

    Значи от доста време ми трака лявото каре и чакам всеки момент да ме остави на патя заедно с лагера на главината та искам да запитам за Фиат Уно да вземам си нормално каре което във Варна струва 70 лева или да си зема рециклирано което струва 40 лева. Ако има някои който вече си е патил да си каже мнението.

    [Skype - FIAT_FREAK

    #2
    Re: Карета за Фиат

    NIGHT^WALKER написа:
    Значи от доста време ми трака лявото каре и чакам всеки момент да ме остави на патя заедно с лагера на главината та искам да запитам за Фиат Уно да вземам си нормално каре което във Варна струва 70 лева или да си зема рециклирано което струва 40 лева. Ако има някои който вече си е патил да си каже мнението.
    ако е заводско рециклирано може да изкара някой друг километър но ако е рециклирано от сервиз тип "гаражен майстор" сигурно няма да успееш да излезеш от сервиза без да ти трака /поне тук са такива майсторите/ друг е въпроса това от 70лв дали и то не е рециклирано абе търси си някое "марково" ако искаш да не ти стане "консуматив"
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      ами аз вече се набутах с рециклирано което уж го вземам от магазин за италиански части, но колко ще издраржи на моето каране е труден въпрос. И без това ще гледам да изкарам зимния сезон и да си земам не6то с TDi мотор на фиат или алфа така че ще се моля само да не се строши през зимата

      [Skype - FIAT_FREAK

      Коментар

      Working...
      X