Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поставяне на CD на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Поставяне на CD на Браво

    Първо се извинявам че незнам за кой път се пише сигурно тая тема но неможах да намеря отговора за себе си Има една пластмаса която се слага като се махне оригиналния касетофон и се лага CD-то - въпроса ми е от каде в Пловдив мога да си е купя -за колегите от пловдив ? одавна искам да си сложа но това доста ме е спирало и горе долу как става номера ?мисля да си взимам CD от технополис или техномаркет - но ако отида да ми го монтират дали ще имат такива пластмаси или ? незнам ?и случайно някой да знае колко струва задната кора на браво - защото като го взех мойто толкова негодно бяха изрязани дупките и само бяха оставени колоните отзад без да са захванати

    #2
    В Пловдив има преходници в Динекспрес. На Пещерско шосе се намират. Може да звъннеш предварително да питаш. В техномаркет или технополис няма да имат такива пластмаси...
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

    Коментар


      #3


      да знаеш за какви суми става въпрос ?

      Коментар


        #4
        Има един магазин на Pioneer в капана. Преди тунела в дясно се пада улицата. Там са най-хубави. Около 30лв струва.
        BRAVO 1.6 16V

        Коментар


          #5
          В София в технополис имат такива пластмаси,не в мазина а в сервиза с който работи магазина.
          bravo-bravisimo

          Коментар


            #6
            kireto_007 написа:
            В София в технополис имат такива пластмаси,не в мазина а в сервиза с който работи магазина.
            В София ги има на доста места...Аз поне 4 знам където има за Браво и навсякаде са по 30 лв...(дее*а и пласмаската грозна)

            Коментар


              #7
              ето как изглежда като махнеш касетофона (дори и без тая пластмасане е чак толкова зле)http://store2.data.bg/trace/Pics/Sni...ravo%203.JPGи касетофона отстрани (ако не си го махнал още, да видиш къдеса пластините)http://store2.data.bg/trace/Pics/Sni...ravo%201.jpgа кората май е към 25лв.
              Ex Fiat 126P
              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
              Alfa Romeo 147 1.6 TS
              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

              Коментар


                #8
                аз моята я купих за 25лв от Toyaga
                Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                Коментар


                  #9


                  Тия кори от тояга оригинални ли са си ? Благодаря на всички за мненията

                  Коментар

                  Working...
                  X