Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Fiat Cinquecento

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за Fiat Cinquecento

    Здравейте приятели! :D Имам въпрос за този Фиат.Предстои ми да го купя и ще ми бъде от полза да споделите какво и къде да гледам, когато го тествам.Автомобила е произведен през 1993 година и е с 0,9 литров двигател.Също така ме интересува дали двигателят е сполучлив и колко гори в града.Тъй като съпругата ми ще го кара не искам да има проблеми с този мъник.Форумът ви е страхотен-доста неща научих.Чест и Почитания!
    "Тези, които изковаха от мечовете си рала, сега орат за онези, които си запазиха мечовете"
    Фиат Мареа 1,6 16V Weekend ELX

    #2
    Какво точно те интересува ? Старото ми фиатче е такова и какво да ти кажа - много е пъргаво, много лесно за поддръжка, както и евтино като го караш в сервиза ... гледай да има здраво окачване, да не тропа, двигателя ... хмм, ако звучи като спортна кола - значи е наред Огледай го добре дали не е блъскано и къде, може да ти помогне за свалянето на цената... на този модел много ясно си личи когато е удряно ... За разхода - много зависи ... можеш да го свалиш на 4-5-6 градско, но такова нормално каране фиатчето не е виждало ... харчеше 8-9 Ама вървиииии За паркиране няма проблеми, хем е малко, хем е адски маневрено ... ако е с нормалното окачване е малко нестабилно и се накланя в завоите доста, но ако е със спортно - няма проблеми, пък и не вози чак толкова твърдо, колкото всяка друга малка кола, тежаща 760 кг :D Ако има нещо друго - питай ... Мога да ти кажа цени на някои работи дето се сещам, ама нито марки мога да ти кажа - нито нищо:Предни накладки - нещо от рода на 35 лв комплекта, задни челюсти - май 28 бяха, Съединител 115 лв или нещо от сорта, друго за момента не се сещам ... Виж да си има всичко в багажника - в резервната гума минимум ключ плюс крик - както на всеки фиат ... другите неща не са толкова важни, но е добре да ги има ... ами ако има нещо друго - питай ...

    Коментар


      #3
      ффф

      имам такъв фиат.имам мн проблеми с главата.900сс 41к 96гиначе като цяло е яката работа(малката пчела) :P чудя се дали може да се сложи др мотор 1.4 турбо от пунто

      Коментар

      Working...
      X