Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За агренажен ремък на Браво 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За агренажен ремък на Браво 1.6

    Колеги, стигнах до много тъпа ситуация с агренажния ремък - преди време купих от Аутоплюс в Русе нов ремък ама чак сега реших да го сменям и се оказа, че този който съм купил е с напречни ресни(назъбване), а този на колата е с надлъжно набраздяване. Новият ремък е марка Power Grip и си пише на кутията, че става за браво и брава и още куп модели. За съжаление загубих касовата и незнам дали ще ми го сменят, но ще пробвам другата седмица.Та искам да попитам, какви са вашите ремъци и някой нуждае ли се от такъв ремък с напречно назъбване?Ще допиша още за какви модели става.

    #2
    Re: За агренажен ремък на Браво 1.6

    Paco-G написа:
    Колеги, стигнах до много тъпа ситуация с агренажния ремък - преди време купих от Аутоплюс в Русе нов ремък ама чак сега реших да го сменям и се оказа, че този който съм купил е с напречни ресни(назъбване), а този на колата е с надлъжно набраздяване. Новият ремък е марка Power Grip и си пише на кутията, че става за браво и брава и още куп модели. За съжаление загубих касовата и незнам дали ще ми го сменят, но ще пробвам другата седмица.Та искам да попитам, какви са вашите ремъци и някой нуждае ли се от такъв ремък с напречно назъбване?Ще допиша още за какви модели става.
    колега просто ти си купил ангренажен ремък за колата си а на теб явно ти трябва пистовия
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Може и аз да съм с грешка, дефакто да гледам пистовия и да си мисля, че той е агренажния. Дано е така.

      Коментар


        #4
        определено този на динамото е писвот, а ангренажа е назъбен
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Определено следващия път си купи "ДАЙКО" ...Това са рамаците за Фиат другите мога да кажа че не струват...

          Коментар


            #6
            Доста крайно изказване колега, аз залагам на Гейтс! Дайко наистина се използват за първоначално вграждане.
            Lancia Dedra, 1.6 LS, 90 hp, 159B9000, GM MPi, '95
            Lancia Kappa, 2.0, 20V, 145 hp, 838A1000, Bosch Motronic 2.10.3, '95

            Коментар


              #7
              Paco-G написа:
              Може и аз да съм с грешка, дефакто да гледам пистовия и да си мисля, че той е агренажния. Дано е така.
              така е сигурно, защото ангренажния ремък седи под капак който трябва да махнеш за да го видиш а пистовия си е "външен"
              TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
              UNO 1.0 FIRE

              Коментар


                #8
                Това последното го подозирах, но не бях на 100% сигурен, иначе го знам капака.

                Коментар


                  #9
                  За какви ресни говориш бе Пако? Ето как изглежда ангренажен ремък за Браво 1.2 а за 1.6 мотора е малко по-голям(с повече зъби).Твоя какъв е?
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #10
                    Да бе, и аз такъв си купих.За щастие просто съм мислил пистовия за ангренажен. В крайна сметка всичко си дойде на мястото. :D Благодаря на всички, тук за 2-3 часа всичко ми се изясни.Обаче май трябва да купя и тоя пистовия щото го гледам има малка дупчица на едно място.

                    Коментар


                      #11
                      Paco-G написа:
                      Да бе, и аз такъв си купих.За щастие просто съм мислил пистовия за ангренажен. В крайна сметка всичко си дойде на мястото. :D Благодаря на всички, тук за 2-3 часа всичко ми се изясни.Обаче май трябва да купя и тоя пистовия щото го гледам има малка дупчица на едно място.
                      Човече какво стана с твоята колица ти не се обади никакъв??? Оправили проблема с тракането по двигателя?

                      Коментар


                        #12
                        На ремъка ти пише Power Grip но марката е Гейтс (Gates). Много хубави ремъци са!

                        Коментар


                          #13
                          idm написа:
                          Paco-G написа:
                          Да бе, и аз такъв си купих.За щастие просто съм мислил пистовия за ангренажен. В крайна сметка всичко си дойде на мястото. :D Благодаря на всички, тук за 2-3 часа всичко ми се изясни.Обаче май трябва да купя и тоя пистовия щото го гледам има малка дупчица на едно място.
                          Човече какво стана с твоята колица ти не се обади никакъв??? Оправили проблема с тракането по двигателя?
                          Не съм бе човек, време не ми остава пък и заплатата чак вчера дойде, у нас тече един ремонт и въобще не мога да стигна до колата.А колегата ///// - Inzaghi беше прав, ремъка е Gates , белгийски Дано се окаже и наистина добър.

                          Коментар

                          Working...
                          X