Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Крушка за мъгла отзад на стопа на Пунто МК1?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Крушка за мъгла отзад на стопа на Пунто МК1?

    Имам една изгоряла крушка която е за мъгла отзад на стопа. За да не разглобявам, вадя, сглобявам, отивам, купувам пак разглобявам и слагам нова, някой знае ли каква е за да мина с едно разглобяване? Колата е Пунто 1.1, а това дето си мисля че е за мъгла се пуска от отделно копче на таблото до копчето за нагревателя за задното стъкло.
    Пунто 1.1 1994 г.

    #2
    Re: Крушка за мъгла отзад на стопа на Пунто МК1?

    еми ходи пред магазина си я свали и си я монтирай, стопа ти е на 2 болта пластмасови ако не може на ръка да го развиеш използвай ключа за гуми след това имаш 3 винчета с кръстата отвертка....елементарно е...и крушката си е стандартна с 1 светлина но мисля че беше 10вата но не съм сигурен за ватовете
    FIAT PUNTO 1.7TD & MAZDA 323F & LANCIA PRISMA 1.6I.E. & OPEL ASKONA

    Коментар


      #3
      до колкото си спомням крушката беше 21W, всички крушки отзад са 21 вата с изключение на габарита,тя мисля че беше 5W
      Фиат Пунто 1,2 HSD

      Коментар


        #4
        Разглобява се много лесно ,за двата болта има специален "ключ" така да го нарека ,едно черно при резервната гума ,с отверката може да си помагаш ако е затегнато здраво .После махаш буксата и сваляш 3те винта Крушката е 12 волта - 21W
        Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

        Коментар


          #5
          RoMeO_156_GTA написа:
          Разглобява се много лесно ,за двата болта има специален "ключ" така да го нарека ,едно черно при резервната гума ,с отверката може да си помагаш ако е затегнато здраво .После махаш буксата и сваляш 3те винта Крушката е 12 волта - 21W
          Те това му викам вече пълен и точен отговор. Благодаря на всички които взеха отношения по моя въпрос.
          Пунто 1.1 1994 г.

          Коментар

          Working...
          X