Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Калник Браво и Брава - еднакви ли са ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Калник Браво и Брава - еднакви ли са ?

    Здравейте,еднакви ли са калниците от Браво и Брава. Намерил съм един за Брава,ама като не съм сигурен дали ще стане ???!!!п.с. За преден става дума, разбира се.
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    #2
    На ХГТ май бяха различни само, по мигача страничния май се разбира ,имаше и тема за калник от Мареа на Браво .
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #3
      RoMeO_156_GTA написа:
      На ХТГ май бяха различни само, по мигача страничния май се разбира ,имаше и тема за калник от Мареа на Браво .
      Колегата е прав. Предниците на Браво, брава 1.4, 1.6, 1.8 са еднакви. На 2.0 са като на Мареа жокера е в мигача на Марео и ХГТ е по издължен!Успех!
      FIAT Bravo 1.6 16V '97

      Коментар


        #4
        Аааа, благодаря, значи ще го взимам.
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          #5
          И какво му е по-различното на калника от Марея в сравнение с този от Брава?Поне съм виждал такъв сложен върху Брава.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            BO написа:
            И какво му е по-различното на калника от Марея в сравнение с този от Брава?Поне съм виждал такъв сложен върху Брава.
            Колегата по-горе е написал Мигача е по-издължен Страничния
            Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

            Коментар


              #7
              RoMeO_156_GTA написа:
              BO написа:
              И какво му е по-различното на калника от Марея в сравнение с този от Брава?Поне съм виждал такъв сложен върху Брава.
              Колегата по-горе е написал Мигача е по-издължен Страничния
              По- издължен е външно, иначе отвора е същия, както и буксата- така че може да си сложиш стария, ако е здрав, ако не- не е много скъп- някъде 5 лв. при втората употреба. :D
              Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

              Коментар


                #8
                BO написа:
                И какво му е по-различното на калника от Марея в сравнение с този от Брава?Поне съм виждал такъв сложен върху Брава.
                По принцип освен могача, който не е проблем калника на Мареа и ХГТ е по дълъг. Мойте майстори го мъдриха и накрая трябваше да купя друг и да продам този от ХГТ. Иначе предната броня я свиха и стана. Който иска нека пробва Аз само предупреждавам за да не се повтарят грешки, които аз самия съм направил...
                FIAT Bravo 1.6 16V '97

                Коментар


                  #9
                  Kimi_Raikonen написа:
                  По- издължен е външно, иначе отвора е същия, както и буксата- така че може да си сложиш стария, ако е здрав, ако не- не е много скъп- някъде 5 лв. при втората употреба. :D
                  Мда и един мармот завиваше шоколада в станиоли :D От опит ти казвам, че гнездата на мигачите са различни вервай ми Иначе буксата е еднаква да, но само тя :P
                  == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                  На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                  Коментар

                  Working...
                  X