Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странно шлъопотене което се чува в купето сякаш тече вода.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Странно шлъопотене което се чува в купето сякаш тече вода.

    Не знам колеги, дали сте чували как мини фонтанчетата шлопотят когато работятно съштото го чувам вътре в купето на фиат темпра карбуратор колата не прегрява, чувал сам че от гарнитура се чува съштото и колата почва да прегряваако някой знае или чувал нека ми пише предварително благодаряБлагодаря за редакцията и успех с отстраняването на проблема.Tornado
    karam fiat 1992 tempra karburator
    0889340995

    #2
    Обезвъздуши я и ша се оправи, току що си взел да ползваш парното а там през лятото е останал въздух, и сега шупурлика, така че изчаки да загре и да отвори термостата и я обезвъздуши и ша се оправи.
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    Коментар


      #3
      А може просто да е намаляло нивото на антифриз... проверявал ли си го изобщо?
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар


        #4
        А може да е валяло... :D Това в кръга на шегата, разбира се- значи-1. долей антифриз,2. Обезвъздуши иако продължава- отиди на сервиз да не е прогорило гарнитура на главата- в начален стадий на бълбукане не е задължително да прегрява.
        Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

        Коментар


          #5
          Или обезвъздушаване, или смяна на водна помпа. Ако не е първото, то тогава е второто.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            при мен беше запушен щуцера в разширителния съд,свалих маркуча и с една тел го почистих(тънкия маркучкойто идва от горната част от радиатора) и мехурите изчезнаха.това го направих след като бях сменял гарнитура на глава и мехурчетата продължаваха и почнах да се съмнявам в себеси дали я смених успешно гарнитурата.дано съм помогнал
            типо 1.4 карбуратор вечеCNG(бившо)
            хюндай акцент 1.5 CNG
            киа каренс +метан

            Коментар


              #7
              за шлюпането

              колеги забелязвам че като спра в наклон колата е наклонена тогава започвакогато просто не на равноне губи течност на нивото си еуж е обезвъздушена от 2 години вече го прави и не е постоянно а само понякога
              karam fiat 1992 tempra karburator
              0889340995

              Коментар

              Working...
              X