Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпроси за Браво/чистачки и централно/

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпроси за Браво/чистачки и централно/

    Значи:1: как се включва задната чистачка.Пробвах всякакви начини и не стана какъв е проблема?2: предните чистачки работят само на последната степен и на тая на която лоста се бута нагоре...3: стана нещо с централното. като натисна копчето на дистанционното и пада лостчето само на дясната врата и после пак изскача.шофьорската не помръдва само с ключа може да се заключи.а като сам вътре в колата като натисна лостчеро на дясната врата това на шофьоркаста не пада.да не би моторчето за централното да е изгоряло?Промених ти заглавието спазвай правилата.1.7. Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описателно.Примери за лоши заглавия са:Помогнете ми, Заклещих се, Имам проблем, HELP: PROBLEM, ПОМОООЩ!!!!!!, Molqvi kajete ......., nqkoi znae li... и т.н.Пример за добри заглавия са:Проблем: Не мога да си отключа Tipo-то, Въпрос: как да си регистрирам CPU-то на Stilo-то, Link: Tipo/Tempra Workshop manual, RQ: DVD ePER Tipo и т.н. Tornado
    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

    #2
    1. Незнам какви вариянти си пробвал за включване на задна чистачка, но начина е един. Десния джойстик(лост) зад волана в края както при светлините (левия лост) се завърта...

    Коментар


      #3
      да ама не работи бе колега някой беше споменал за някакви клеми къде се намиат по точно и как се оправат
      Fiat Bravo 1.9 JTD 100

      Коментар


        #4
        Първо си свали кората на задната врата.Като включиш задната чистачка ако моторчето загрява значи проблема не е с тока а е клеясала ос.Ползвай и търсачката има много писано по въпроса.Ако има нещо питай .Няма нищо сложно.

        Коментар


          #5
          аз се мъчих да я свалям развих болтчетата ама пак не моа да я сваля.как е закрепена тая кора бе мама му стара
          Fiat Bravo 1.9 JTD 100

          Коментар


            #6
            Под 4-те гумени уплътнения също има какво да се развие. Кората в краищата е хваната с пластмасови щифтове. След като си сигурен, че си развил и откачил всичко, буташ кората напред.
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              mitkosoft написа:
              аз се мъчих да я свалям развих болтчетата ама пак не моа да я сваля.как е закрепена тая кора бе мама му стара
              Не разбрах какъв е автомобилът... Ето къде са винтовете на Брава:
              ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #8
                А по точка 2 че и аз имам съшият проблем на Темпрата 2: предните чистачки работят само на последната степен и на тая на която лоста се бута нагоре...
                tempra 1,6

                Коментар


                  #9
                  значи не съм единствен който има проблема с чистачките...така че какво е разрешението
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                  Коментар


                    #10
                    1. Някакви други проблеми с токовете по задната врата (капак) имаш ли или е само чистачката? Ако имаш е много вероятно да са се прокъсали кабелите. Това е проблем при хечбеците. На типото токовете минават от горе в ляво и са в гумен шнур. Той се издърпа и там си проличава веднага какво е положението! 2. Лостчето може да е развалено! Има вероятност и заради това да не ти работи задната чистачка!3. А за централното може да е всичко - токове, развалени датчици за затворена/отворена врата и тн. Успех!
                    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                    Коментар

                    Working...
                    X