Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Драскотини по бронята?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Драскотини по бронята?

    Някой има ли идея с какво е най-добре да се заличат драскотини по бронята-не много дълбоки и малко тръкнато по задния калник. Доколкото знам има нещо специално за брони?!
    Fiat Brava 1,6 16v 103 к.с. 1997г.

    #2
    Лично аз за брони не съм чувал. Пробвах нещо подобно само, че за боя. Вече не си спомням каква марка беше. Избирах го специално с цвета на колата. Пишеше, че заличавало малки драскотини. Ала - бала цялата работа мижи да те лажем. След първото измиване и всичко си беше постарому
    FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
    ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

    Коментар


      #3
      Средно дълбоки драскотини по лака се заличават с паста номер 4 на 3М гаранция пробвал съм го стига да не е наранена боята под лака,самият лак е достатъчно наслоен и тази паста сваля няколко микрона.Успех
      FIAT Coupe

      Коментар


        #4
        Аз имам някаква паста обаче ще мога да ти кажа марката във вторник ако не ти е късно. Аз я пробвах на драскотини на вратата и калника и да ти кажа позаличи се.

        Коментар


          #5
          Взех от Метро някаква немска, но тя е за много малки и дребни драскотини, иначе ги скрива перфектно, но за големи съм пробвал доста - не става....
          Alfa 156 2.0 TS
          Alfa 156 20VTurbo
          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
          Locost TF1 3.0V6

          Коментар


            #6
            Проверих за пастата марката е Motip май е немска имая я в Метро.

            Коментар


              #7
              Значи най-добрия вариант да заличиш малки драскотини по бронята е да вземеш водна шкурка 2000 да тракнеш там и после с някаква шлайф паста да минеш отгоре с парцалче докато светне. За по-добър резултат препоръчвам два вида паста - груба и финна. Това е за броня която е била боядисана. Ако е самата пластмаса няма да има такъв ефект поне не съм пробвал на такава.

              [Skype - FIAT_FREAK

              Коментар


                #8
                Доколкото разбирам тези шлайф пасти стават и заброни и за ламарината. Аз се притеснявах да не би да надраскат лака. Иначе драскотината на бронята е дълбока около 3-4 мм - не е мало,но и на най дълбокото и място е все със цвета на лаковото покритие. А на ламарината:дори не бих го нарекъл драскотина,защото е почти незабележимо - на веждата на задния калник.
                Fiat Brava 1,6 16v 103 к.с. 1997г.

                Коментар

                Working...
                X