Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Датчик на дроселовата клапа Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Датчик на дроселовата клапа Пунто

    Здравейте!Първо искам да споделя че сам момиче и че изобщо не разбирам от коли .колата ми е ПУНТО 98год. автоматикПроблема ми е че ми светна една червена лампичка на таблото, и колата ми започна от време на време да форсира,закарах я на един автосервиз и ми казаха че проблема идва от датчика на дроселовата клапа и трябва да го сменя,но цената му е 750 лева и ми се струва доста скъпо.Искам да попитам мога ли да карам колата ако не сам го сменила,ще стане ли по зле?И мога ли да намеря датчика по евтино от някаде?

    #2
    Re: датчик на дроселовата клапа

    triniti написа:
    и ми казаха че проблема идва от датчика на дроселовата клапа и трябва да го сменя,но цената му е 750 лева.
    Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Мисля, че се опитват да те прекарат и то с около над 600 лв.
    Stop giving directions, just say "Follow me."
    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

    Коментар


      #3
      az imam punto 94 prave6e mi sa6tite problemi.az mislq 4e e tps pone pri men be6e taka moge da e el instalaciqta pri fiatovite tova e dosta sre6ton problem.ne e lo6o da smeni6 maistora.Това е втория ти пост който се налага да редактирам.Прочети правилата и тогава пиши отговори.Третия път ще има предупреждение.1.12. Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код и други.) Тези, които нямат кирилица могат да си свалят и инсталират или да използват вградения кирилизатор към формата за писане на мнение. При нарушение потребителят получава официално предупреждение, а модераторите имат правото да изтрият мнението по своя преценка. УВАЖАВАЙТЕ БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК! Това е български форум - не международен. Tornado
      ex. punto elx 1.2i
      Lancia Libra 1.6

      Коментар

      Working...
      X