Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поставяне на теглич

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Поставяне на теглич

    "Рибата още е в морето" демек още не съм купил ланчата, но аз вече правя планове за бъдещето на палиото. Каквото е височко, ще става селскостопанска машина и по тази причина искам да му сложа теглич. Нямам абсолютно никаква представа от тегличи.На всяка кола ли могат да се поставят, различни ли са за различните коли, дали има теглич, който да става на палио ? И кой се занимава с поставяне на тегличи, при какъв майстор трябва да се отиде - жичкаджия, тенекеджия или може би някакъв друг ?
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    Re: Поставяне на теглич

    snake написа:
    "Рибата още е в морето" демек още не съм купил ланчата, но аз вече правя планове за бъдещето на палиото. Каквото е височко, ще става селскостопанска машина и по тази причина искам да му сложа теглич. Нямам абсолютно никаква представа от тегличи.На всяка кола ли могат да се поставят, различни ли са за различните коли, дали има теглич, който да става на палио ? И кой се занимава с поставяне на тегличи, при какъв майстор трябва да се отиде - жичкаджия, тенекеджия или може би някакъв друг ?
    За всяка марка и модел са строго индивидуални.Най-доброто решение е да сдобиеш оригинален, за модела ти.Монтажа му е сравнително лесна работа.Понеже това лято монтирах тегличи и на Фича и на Мерцедеса съм в час с цените.Монтажа е между 100 и 150 лв.Самите тегличи, оригинални и втора употреба варират между 100 и 200лв.Точно по толкова ги взех и двата За нови оригинални не питай...Аз попитах все пак за Мерцедеса - 1700лв.С това приключих идеята за нов и се почна търсеене Ако те интересува, ще ти дам координати на човек който се занимава с монтажи.Аз обаче прецених че за 150лв ще си струва да загубя 2 дни.В мобилето съм виждал и обяви че правят за всичко.За мен обаче това е мърлява работа.П.С > Уф, сега видях че си от Пазарджик... Не е голяма филосовия, във всеки сервиз могат да го монтират.За инсталацията естествено си трябва жичкаджия.
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар

    Working...
    X