Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

майстор в Лозенец?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    майстор в Лозенец?

    Може ли някой да ме посъветва къде да отида( най-добре в Лозенец), за да видят защо на задното стъкло не тече вода, като го пусна да се мие. Така и така съм почнала я кажете каква чистачка да си купя, защото настоящата ми е по-дълга и по много дразнещ начин се удря в спойлера и почти не я пускам като вали, което напоследък се случва доста често.

    #2
    ЗА Каква кола става въпрос?
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    Коментар


      #3
      Задна чистачка за Бравото можеш да си вземеш нова от почти всички магазини които са за Италиянски автомобили тя е заедно с рамото и варира от 30-50 лв.
      FIAT Coupe

      Коментар


        #4
        Re: майстор в Лозенец?

        dress to kill написа:
        Може ли някой да ме посъветва къде да отида( най-добре в Лозенец), за да видят защо на задното стъкло не тече вода, като го пусна да се мие.
        ако помпата ти работи, най-вероятно ти е развалено едно клапанче, което се намира отпреднякъде около казанчето за спирачна течност. ако не го намериш, утре ще проверя и ще ти кажа каде точно се намира.
        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

        Коментар


          #5
          Въпросното клапанче ми направи и на мен проблем,намира се под бушоните в коша от дясно тое задържащо течноста да не се връща в казанчето но обикновенно като дефектира не пуска течност,струва 5 лв. и го купих от магазина на Оборище срещу Бош мисля че Александър Ауто се казваше,взех от Пунто но то е същото.Успех
          FIAT Coupe

          Коментар

          Working...
          X