Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За какво е този жак?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За какво е този жак?

    Здравейте !Става въпрос за Мареа ТД100. Интересува ме един жак който от много време не мога да открия къде му е мястото . Разтварях корите махах и не открих от къде е . Забравих да ви кажа че не съм много вещ с автомобилитеи се питах дали можете да ми кажете от къде е за какво е и къде трябва да се завие . От свалянето на корите забелязах , че излиза от предното място до шофьора . Забелязах ,че излиза от нещо като турбинка не знам това вентилатора на парното ли е . Снимките не са перфектно качество . Жакчето е с гайка и резба .Дано да съм Ви бил полезен с това което съм успял да видя . Благодаря Ви !
    Прикачени файлове
    Marea Weekende TD100

    #2
    Колега, ако не сложиш по-добри снимки не мисля че някой ще ти помогне. Според мен ако се опиташ да снимаш от по-далеч резултата ще е по-добър.
    Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

    Коментар


      #3
      Окабеляване за мобилен телефон.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Re: За какво е този жак?

        arsenov написа:
        Здравейте !Става въпрос за Мареа ТД100. Интересува ме един жак който от много време не мога да открия къде му е мястото . Разтварях корите махах и не открих от къде е . Забравих да ви кажа че не съм много вещ с автомобилитеи се питах дали можете да ми кажете от къде е за какво е и къде трябва да се завие . От свалянето на корите забелязах , че излиза от предното място до шофьора . Забелязах ,че излиза от нещо като турбинка не знам това вентилатора на парното ли е . Снимките не са перфектно качество . Жакчето е с гайка и резба .Дано да съм Ви бил полезен с това което съм успял да видя . Благодаря Ви !
        пич тва няма фокусиране, поне за мен
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Здравейте отново . Снимките ги оправих ,погледнете и си кажете мнението от къде може да е това нещо .Още като взех колата си седеше в краката на пасажера до шофера. Благодаря Ви !
          Marea Weekende TD100

          Коментар


            #6
            @arsenov: Защо не снимаш мястото където е конкретния кабел? Т.е. снимай в колата къде точно виси А ако го проследиш и снимаш къде влиза - всички ще ти помогнат Но определено не е окабеляване за моб. телефон
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #7
              arsenov написа:
              Здравейте отново . Снимките ги оправих ,погледнете и си кажете мнението от къде може да е това нещо .Още като взех колата си седеше в краката на пасажера до шофера. Благодаря Ви !
              Писах ти за какво е не вярваш ли.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                Добре ще го снимам , утре предполагам че ще имам време след работа да го нарпавя това упражнение . Торнадо стига с майтапите ти казваш , че е за клетъчен телефон други пък ми казват това ти е антена . Антената знам как изглежда и това го отписах . Щом със снимки ще е по лесно ще нащракам още . Благодаря все пак .
                Marea Weekende TD100

                Коментар


                  #9
                  не се майтапя защото и аз имам такива кабели повечето от които разкарах.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар

                  Working...
                  X